Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

BMW TWIN POWER TURBO LONGLIFE 04 5W30

Add your review

L1,300

Shitet vaj origjinal i Bmw ardhur nga UK.Vaji eshte prodhim i vitit 2024 dhe eshte i markes 5 w30.Cilesia me e mire e vajit Twin Power Turbo Long life 04.

SKU: Long Life 04

L1,300

Sold by
R&D OIL
@ Denis Kona
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

BMW TWIN POWER TURBO LONGLIFE 04 5W30

BMW TWIN POWER TURBO LONGLIFE 04 5W30

Shitet vaj origjinal i Bmw ardhur nga UK.Vaji eshte prodhim i vitit 2024 dhe eshte i markes 5 w30.Cilesia me e mire e vajit Twin Power Turbo Long life 04.

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “BMW TWIN POWER TURBO LONGLIFE 04 5W30”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Mercedez Benz 5W30 229.52
Mercedez Benz 5W30 229.52
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Mercedez Benz 5W40 229.5
Mercedez Benz 5W40 229.5
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Quantum Origjinal 5w30 LONGLIFE III
BMW TWIN POWER TURBO LONGLIFE 04 5W30
BMW TWIN POWER TURBO LONGLIFE 04 5W30
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart