Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

BOJË PLASTIKE COLSAM COLOR

Add your review

L3,000L7,300

Bojë me bazë uji që merr frymë dhe lahet në Klasën 3, shumë e errët dhe jashtëzakonisht e errët ju lejon të maskoni defekte të shumta të murit. Formuluar posaçërisht për mjediset e brendshme, është veçanërisht respektuese për mirëqenien e jetesës aq shumë të klasifikohet A + sipas ligjit të rreptë francez 321/2011.

Fletëpalosje

SKU: N/A Tag:

L3,000L7,300

@ Colorificio Sammarinese Spa
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

BOJË PLASTIKE COLSAM COLOR

BOJË PLASTIKE COLSAM COLOR

Bojë muri që mund të lahet me frymëmarrje

Bojë me bazë uji që merr frymë dhe lahet në Klasën 3, shumë e errët dhe jashtëzakonisht e errët ju lejon të maskoni defekte të shumta të murit. Formuluar posaçërisht për mjediset e brendshme, është veçanërisht respektuese për mirëqenien e jetesës aq shumë të klasifikohet A + sipas ligjit të rreptë francez 321/2011.

Përbërja

Bojë për shtresën e përfundimit, në shpërndarje ujore, reklamë me një përbërës tharje fizike, mat, vinyl. Klasifikuar sipas UNI 8681: B4.C.0.A.2.HA

Vetitë kryesore

  • përshkueshmëria e shkëlqyer e avullit
  • mbulim i shkëlqyer i papërsosmërive të murit
  • në Klasën A + sipas Dekretit Francez 321/2011

Përdoret

Në ndërtim si një bojë që del nga uji, me bazë uji, me temperaturë të ulët C.O.V. nje baze të rrëshirave të zgjedhura vinyl. Përfundim i shkëlqyeshëm, shmang formimin e kondensimit falë vetive të tij i neveritshëm nga uji.

Ngjyra

E bardhë, bazat e koloreve. Mund të ngjyroset me sistemin e ngjyrosjes Colormaker, numrin e bazave e disponueshme tregohet në katalog dhe në softuerin Colormaker Lab.

Cikli i aplikimit

MURET E RI

Sigurohuni që sipërfaqja të jetë e thatë dhe e pastër, mbushni çdo çarje me Titanstucco. Për të përmirësuar mbrojtjen e murit ose në rast sipërfaqe që pluhuros, rekomandohet të aplikoni një fiksues të tillë si Titancril o Fiksues i Bardhë, në çdo rast aplikoni fiksuesin nëse produkti është me ngjyrë.

MURET E LYERA MË PARË
Nëse bojëra e vjetër është e cilësisë dhe e lidhur mirë me substratin, hiqeni atë pluhur dhe vazhdoni si për mediat e reja. Nëse piktura e vjetër është
qërim ose shkumës, hiqni pjesët jo koherente, pluhurin nëse është e nevojshme mbusheni me titanstuko dhe, në rastin e sipërfaqeve me praninë e mykut merreni me produktet e linjës Biosistem. Pastaj vazhdoni si për murin një i ri.

Njihuni me produktet tona Colorificio Sammarinese

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Specification: BOJË PLASTIKE COLSAM COLOR


Warning: Undefined array key 0 in /home/customer/www/industriale.al/public_html/wp-content/plugins/rehub-framework/includes/helper-functions.php on line 644
Paketimi

,

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “BOJË PLASTIKE COLSAM COLOR”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJË PËR VIJËZIME RRUGE E BARDHË
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJË DEKORATIVE ARGJEND "SOUL"
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJË HIDROMAT TRASPIROL
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
XIXA PËR BOJRA DEKORATIVE EPIC GAGA
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJË DEKORATIVE ARGJEND "SOUL"
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJË SPECIALE EFEKT "dërrasë të zezë"
BOJË PLASTIKE COLSAM COLOR

L3,000L7,300

Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart