Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu
- 5%

BOJE PLASTIKE PICASSO PROFI-15 DEUTSCHCOLOR

Add your review

Çmimi origjinal qe: L5,150.Çmimi i tanishëm është: L4,900.

• Sipërfaqe të lëmuar mat
• Gjendet në 3 baza W, P dhe D
• Ngjitje shumë e fortë dhe tharje e shpejtë
• Mbulueshmëri dhe bardhësi shumë e mirë
• Rezistencë e mirë ndaj larjes së shpeshtë
• Ngjyra të qëndrueshme për një kohë të gjatë
• Pranon 3000 cikle larjesh 30 ditë pas aplikimit.
• Veti shumë të mira punueshmërie dhe niveluese

Çmimi origjinal qe: L5,150.Çmimi i tanishëm është: L4,900.

(-5%)
@ Bojra Tirana
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

BOJE PLASTIKE PICASSO PROFI-15 DEUTSCHCOLOR

BOJE PLASTIKE PICASSO PROFI-15 DEUTSCHCOLOR

Bojë e një cilësie të lartë me veti shumë të mira mbuluese dhe niveluese.

INFORMACIONI I PRODUKTIT

Karakteristikat e produktit
• Sipërfaqe të lëmuar mat
• Gjendet në 3 baza W, P dhe D
• Ngjitje shumë e fortë dhe tharje e shpejtë
• Mbulueshmëri dhe bardhësi shumë e mirë
• Rezistencë e mirë ndaj larjes së shpeshtë
• Ngjyra të qëndrueshme për një kohë të gjatë
• Pranon 3000 cikle larjesh 30 ditë pas aplikimit.
• Veti shumë të mira punueshmërie dhe niveluese

Rekomandimet për përdorim
Përdoret në të gjithë muret dhe tavanët e brendshëm, të rinj, të vjetër dhe të lyer më parë me bojë, me bazë çimento, gëlqere, gips, dhe në çdo lloj ambienti të brendshëm, dhoma gjumi, tualete, dhoma ndenjjeje, ambiente zyrash, shërbimesh etj.

 

Ruajtja
36 muaj nëse ruhet në një vend të thatë, larg burimeve të nxehtësisë, në një temperaturë midis +5°C dhe +30°C. Mbrojeni nga ngrica.

Shënime
• Rekomandohet që sipërfaqet e lyera të mos lahen deri sa të kalojnë 30 ditë nga aplikimi.
• Në sipërfaqet e freskëta të betonit produkti rekomandohet të aplikohet të paktën pas 30-40 ditësh.

Njihuni me produktet tona BOJRA TIRANA

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “BOJE PLASTIKE PICASSO PROFI-15 DEUTSCHCOLOR”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PISTOLETE PER MAJA INGCO APS06161
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Llac per dysheme betoni MAPETOP N-AR6
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PASTE LUCIDIMI K2 COLOR MAX E ZEZE
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Bojë akrilike Isofarben W95

Bojë akrilike Isofarben W95

Sold by Bojra Tirana
L3,800L10,000
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Pompe Lavazhi 2100W PASCAL 20 PLUS
Pompe Lavazhi 2100W PASCAL 20 PLUS
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Astar i bardhë GRAF 150 A

Astar i bardhë GRAF 150 A

Sold by Bojra Tirana
L2,500L9,000
BOJE PLASTIKE PICASSO PROFI-15 DEUTSCHCOLOR
BOJE PLASTIKE PICASSO PROFI-15 DEUTSCHCOLOR

Çmimi origjinal qe: L5,150.Çmimi i tanishëm është: L4,900.

Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart