Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

CIMENTO E BARDHE

L720

Çimento e bardhë e cilësisë së lartë. Për përgatitjen e betoneve, suvave mbushëse, finove, stukove dhe kollës së pllakave.

L720

Sold by
Dekoll
@ Dekoll
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

CIMENTO E BARDHE

CIMENTO E BARDHE CEM I 42.5R e cilësisë së lartë. Për përgatitjen e betoneve, suvave mbushëse, finove, stukove dhe kollës së pllakave. Falë markës së lartë që ka (42.5), arrin të fitojë dhe një rezistencë të madhe mekanike në produktet e kombinuara. Për një suva mbushëse tradicionale përdoret në këto raporte: 100kg çimento : 300 kg rërë me granulometri (0.0-1.4) mm. Llaçrat me këtë çimento kanë aftësi të lartë për tu lidhur me bazamentin, dhe veti të mira fleksibiliteti falë aftësisë së saj për tu përshtatur ndaj lëvizjeve të bazamenteve, ndryshimeve termike dhe çedimeve të objekteve.

PDF:

CIMENTO E BARDHË

 

Njihuni me produktet tona Dekoll

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

 

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “CIMENTO E BARDHE”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Astar universal ECOLINER
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Autonivelues për 0-15 mm DEKOFLOR
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Llaç Mbushës PREMIX
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Ngjitës EPS XPS lesh guri STIROBOND
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Grafiato Silikoni Dekoll
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Ngjitës për pllaka INTRAKOLL
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart