Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

Filtër për trajtimin e ujit të pijshëm

Add your review

• Maks. Presioni i punës 8 bar
• Min/maks. temperatura e punës 0°C / +40°C
• Inserte bronzi
• Kokë e bërë nga polipropileni i mbushur
• Mundësia e pajisjes me kllapa muri

@ Hidrosanitare Sinani
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

Filtër për trajtimin e ujit të pijshëm

Filtër për trajtimin e ujit të pijshëm

OP702.ci
Banesa për përdorime shtëpiake dhe teknologjike për trajtimin e ujit të pijshëm me ph neutral. Me tas të bardhë polipropileni.

• Maks. Presioni i punës 8 bar
• Min/maks. temperatura e punës 0°C / +40°C
• Inserte bronzi
• Kokë e bërë nga polipropileni i mbushur
• Mundësia e pajisjes me kllapa muri

Njihuni me produktet tona Hidrosanitare Sinani

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Filtër për trajtimin e ujit të pijshëm”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ITAP-Rubinete 1/2" me leve - 1660012
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Kolpa-Vaske Gloriana 190x100 - 787060
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Filtër uji i dyfishtë P600-D
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Paini-Kollone dushi termostatike COX
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Kuti shpërndarje për montim në sipërfaqe
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Paini-Grup lavapjate Arena
Filtër për trajtimin e ujit të pijshëm
Filtër për trajtimin e ujit të pijshëm
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart