Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

Filtër portativ uji ACQUA PURA

Add your review

• Maks. Presioni i punës 6 bar
• Min. Presioni i punës 2,5 bar
• Temperatura minimale/maksimale e punës 0° C / + 30° C
• Shpejtësia e prurjes së mikrofiltrimit 6,5 l/min në 2,5 bar
• Kohëzgjatja e fishekut të membranës rreth. 3000 L
• Ndërroni fishekun çdo 6 muaj
• Lidhja e hyrjes ½”
• Fishekë të përshtatshëm: CABM, FPP

@ Hidrosanitare Sinani
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

Filtër portativ uji ACQUA PURA

Filtër portativ uji ACQUA PURA

Filtër portativ uji nga sipër banakut i përshtatshëm për trajtimin e ujit të pijshëm me ph neutral. montohet shpejt dhe me lehtësi në rubinetin ekzistues dhe mund të merret me vete kur lëvizni.

• Maks. Presioni i punës 6 bar
• Min. Presioni i punës 2,5 bar
• Temperatura minimale/maksimale e punës 0° C / + 30° C
• Shpejtësia e prurjes së mikrofiltrimit 6,5 l/min në 2,5 bar
• Kohëzgjatja e fishekut të membranës rreth. 3000 L
• Ndërroni fishekun çdo 6 muaj
• Lidhja e hyrjes ½”
• Fishekë të përshtatshëm: CABM, FPP

Njihuni me produktet tona Hidrosanitare Sinani

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Filtër portativ uji ACQUA PURA”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Geberit-kasete shkarkimi inkaso 111.311
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Paini-kollone dushi termostatike DOX
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
MCZ-Oxhak Vivo 80 Hydro me pelet - 5012003
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ITAP-Rubinete 1/2 kunder ngrirjes
Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare
Bosch Panel Diellor Solete
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Paini-Grup lavapjate Cox
Filtër portativ uji ACQUA PURA
Filtër portativ uji ACQUA PURA
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart