Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

Filtër uji i dyfishtë P600-D

Add your review

• Presioni maksimal i punës: 8 bar
• Temperatura minimale/maksimale e punës: 0°C / +40°C
• Inserte tunxhi ose pa futje
• Tas SAN transparent
• Tas me polipropilen të bardhë ose poliamid sipas kërkesës
• Koka dhe unaza nga polipropileni i mbushur
• E disponueshme në versionin 2 ose 3 copë
• Përshtatja me Oring
• Kllapa dy/trefishe
• I përshtatshëm me të gjitha fishekët e gamës sonë
• Versioni 2019

@ Hidrosanitare Sinani
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

Filtër uji i dyfishtë P600-D

Filtër uji i dyfishtë P600-D

Strehimi i dyfishtë, i montuar me montim dhe kllapa, për përdorime shtëpiake dhe industriale për trajtimin e ujit të pijshëm dhe jo të pijshëm, veçanërisht i përshtatshëm kur kërkohet një filtrim i dyfishtë dhe praktikueshmëria e produktit.

• Presioni maksimal i punës: 8 bar
• Temperatura minimale/maksimale e punës: 0°C / +40°C
• Inserte tunxhi ose pa futje
• Tas SAN transparent
• Tas me polipropilen të bardhë ose poliamid sipas kërkesës
• Koka dhe unaza nga polipropileni i mbushur
• E disponueshme në versionin 2 ose 3 copë
• Përshtatja me Oring
• Kllapa dy/trefishe
• I përshtatshëm me të gjitha fishekët e gamës sonë
• Versioni 2019

Njihuni me produktet tona Hidrosanitare Sinani

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Filtër uji i dyfishtë P600-D”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Caleffi BA 1/2 ndarës automatik i mbushjes 574010
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Kuti shpërndarje për montim në sipërfaqe
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ITAP-Rubinete 1/2 kunder ngrirjes
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Kolpa-Kollone hidromasazhi Notus 2200 5F - 995030
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Filtër për trajtimin e ujit të pijshëm
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Kolpa-Vaske Gloriana 190x100 - 787060
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart