Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

Filter Uji P702.ci

Add your review

Banesa për përdorime shtëpiake dhe teknologjike për trajtimin e ujit të pijshëm me ph neutral. Me tas san transparent.

• Maks. Presioni i punës 8 bar
• Min/maks. temperatura e punës 0°C / +40°C
• Inserte bronzi
• Kokë e bërë nga polipropileni i mbushur
• Mundësia e pajisjes me kllapa muri

@ Hidrosanitare Sinani
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

Filter Uji P702.ci

Filter Uji P702.ci

Banesa për përdorime shtëpiake dhe teknologjike për trajtimin e ujit të pijshëm me ph neutral. Me tas san transparent.

• Maks. Presioni i punës 8 bar
• Min/maks. temperatura e punës 0°C / +40°C
• Inserte bronzi
• Kokë e bërë nga polipropileni i mbushur
• Mundësia e pajisjes me kllapa muri

Njihuni me produktet tona Hidrosanitare Sinani

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Filter Uji P702.ci”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Caleffi ndares papastërtie teknopolimer me magnet
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ITAP-Saracineske me pallote bronxi 2*1/2" PN16 - 1560212
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Pjate Dushi H me ndenjese Bebop
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Transmetues i energjisë GW96916
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Filtër portativ uji ACQUA PURA
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Filtër uji i dyfishtë P600-D
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart