Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

Guralecë quarci me ngjyra PLANOCOLOR

L19,900

Granulat me peshë të reduktuar (50 – 60% krahasuar me GRANULATET e tjera PLANOCOLOR) që janë të veshura posaçërisht në të gjithë masën e tyre. Ndryshe nga granulat e tjera të veshura, ato janë të përshtatshme për t’u përzier me lidhës hidraulikë NOVACEM CREATIVE ose NOVACEM TERRAZZO për të krijuar mbulesë terrazzo ose mikro guralecë edhe brenda pishinave. Janë të përshtatshme për dysheme “qilim guri” (të përziera me PLANOCOLOR PU) dhe suva dekorative kuarci (të përziera me PLANOCOLOR AC). E disponueshme në ngjyra: blu e errët, bruz, kafe, jeshile, e kuqe, e verdhë. Ngjyra shtesë RAL, ari, argjendi, bakri në madhësi të ndryshme kokrrizash, janë në dispozicion sipas kërkesës.

L19,900

@ Bojra Tirana
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

Guralecë quarci me ngjyra PLANOCOLOR

Guralecë quarci me ngjyra PLANOCOLOR

Granulat me peshë të reduktuar (50 – 60% krahasuar me GRANULATET e tjera PLANOCOLOR) që janë të veshura posaçërisht në të gjithë masën e tyre. Ndryshe nga granulat e tjera të veshura, ato janë të përshtatshme për t’u përzier me lidhës hidraulikë NOVACEM CREATIVE ose NOVACEM TERRAZZO për të krijuar mbulesë terrazzo ose mikro guralecë edhe brenda pishinave. Janë të përshtatshme për dysheme “qilim guri” (të përziera me PLANOCOLOR PU) dhe suva dekorative kuarci (të përziera me PLANOCOLOR AC). E disponueshme në ngjyra: blu e errët, bruz, kafe, jeshile, e kuqe, e verdhë. Ngjyra shtesë RAL, ari, argjendi, bakri në madhësi të ndryshme kokrrizash, janë në dispozicion sipas kërkesës.

  • Konsumi: Në varësi të aplikimit
  • Paketimi: Enë 5 kg
  • Paleta: 200 kg

Përdorimi

PLANOCOLOR GRANULATES LC janë agregate me ngjyra sintetike të cilësisë së lartë. Ato janë me peshë specifike të ulët, poligonale, të pastra dhe me granulometri të qëndrueshme. I përshtatshëm për përfundimin e sistemeve me rrëshira transparente si PLANOCOLOR AC, PLANOCOLOR PU dhe Xham të lëngshëm PLANOCOLOR, si dhe me lidhësat hidraulikë të specializuar NOVACEM CREATIVE dhe NOVACEM TERRAZZO për krijimin e dyshemeve dhe strukturave me guralecë dhe mozaik ndaj substancave të larta rezistente ndaj ujit dhe rezistencës ndaj ujit.

Të dhena teknike

  • Përbërja kimike: rrëshirë poliestër e stabilizuar me rreze UV
  • Pesha specifike: 1,1 kg/l
  • Granulometritë (ngjyrat) e disponueshme:
  • 60 (blu e errët, bruz, kafe, jeshile, e kuqe, e verdhë, ari)
  • ofrohen nuanca shtesë ose madhësi kokrrizash

Aplikacion:

Në varësi të llojit të lidhësit. Për më shumë informacion referojuni fletëve të të dhënave teknike të produkteve PLANOCOLOR AC, PLANOCOLOR PU dhe PLANOCOLOR LIQUID GLASS si dhe NOVACEM CREATIVE & NOVACEM TERRAZZO.

 

Dokumentacioni i bashkangjitur

Njihuni me produktet tona BOJRA TIRANA

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Specification: Guralecë quarci me ngjyra PLANOCOLOR


Warning: Undefined array key 0 in /home/customer/www/industriale.al/public_html/wp-content/plugins/rehub-framework/includes/helper-functions.php on line 644
Paketimi

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Guralecë quarci me ngjyra PLANOCOLOR”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
MASKË PËR FRYMËMARRJE 3M
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PISTOLETE PER GOZHDE INGCO ABN10301
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Spray ngjitës me spërkatje universale
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Stuko patinimi SPACHTEL FINISH ACRYL
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PAJISJE PËR LARJE FENERËSH ME AVULL
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KOLL PER TULLA FIX&GROUT BRICK
Guralecë quarci me ngjyra PLANOCOLOR
Guralecë quarci me ngjyra PLANOCOLOR
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart