Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

HIDROMAT DEUTSCHCOLOR HYDRO DC

Add your review

L800L2,700

Hydro DC

Bojë hidromat me bazë emulsioni akrilik, shumë ekonomike dhe e përshtatshme për përdorim të brendshëm

Përdoret në të gjithë muret dhe tavanët e brendshëm, të rinj, të vjetër dhe të lyer më parë me bojë, me bazë çimento, gëlqere, gips, dhe në çdo lloj ambienti të brendshëm, dhoma gjumi, tualete, dhoma nden jeje, ambiente zyrash, shërbimesh etj.

L800L2,700

@ Bojra Tirana
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

HIDROMAT DEUTSCHCOLOR HYDRO DC

HIDROMAT DEUTSCHCOLOR HYDRO DC Bojë hidromat me bazë emulsioni akrilik, shumë ekonomike dhe e përshtatshme për përdorim të brendshëm

INFORMACIONI I PRODUKTIT

Karakteristikat e produktit

  • Gjendet në bazën W
  • Aftësi të mira mbuluese
  • Sipërfaqe e lëmuar mat
  • Kohë të shpejtë tharjeje
  • Zgjidhje ekonomike
  • Veti shumë të mira në punueshmëri dhe nivelim

Rekomandimet për përdorim

Përdoret në të gjithë muret dhe tavanët e brendshëm, të rinj, të vjetër dhe të lyer më parë me bojë, me bazë çimento, gëlqere, gips, dhe në çdo lloj ambienti të brendshëm, dhoma gjumi, tualete, dhoma nden jeje, ambiente zyrash, shërbimesh etj.

Ruajtja

24 muaj nëse ruhet në një vend të thatë, larg burimeve të nxehtësisë, në një temperaturë midis +5°C dhe +30°C. Mbrojeni nga ngrica.

Shënime

  • Në sipërfaqe të betonit të freskët produkti rekomandohet të aplikohet të paktën pas 30-40 ditësh.
  • Rekomandohet që të shmanget aplikimi i produktit në temperatura nën 5ºC.

Njihuni me produktet tona BOJRA TIRANA

Media Sociale INSTAGRAM

Specification: HIDROMAT DEUTSCHCOLOR HYDRO DC


Warning: Undefined array key 0 in /home/customer/www/industriale.al/public_html/wp-content/plugins/rehub-framework/includes/helper-functions.php on line 644
Paketimi

, ,

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “HIDROMAT DEUTSCHCOLOR HYDRO DC”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Ngjitës epoksi tiksotropik ADESILEX PG1
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SPRAJT PASTRUES FURRE FIREGLASS
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Llac bllokues i ujit LAMPOSILEX
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Pigmente pluhuri për ngjyrosjen e llaçeve
Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare
PLLAKE GIPSI GUARDEX KNAUF
PLLAKE GIPSI GUARDEX KNAUF
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Silikon ngjitës transparent POLY MAX
HIDROMAT DEUTSCHCOLOR HYDRO DC

L800L2,700

Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart