Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

KORNIZE POLISTEROLI LEDI

L500

Materiale Ndertimi Donald ju ofron modele kornizash nga më të ndryshmet për të përmirësuar pamjen e tavaneve dhe mureve në ambientin tuaj. Ato vijnë në dizajne mjaft unike për të shtuar stil dhe origjinalitet në hapësirat tuaja.

Zgjidhni modelin që ju preferoni dhe mbushni kështu bukur dhe thjesht muret tuaja.

Korniza Dekorative Polisteroli nga stilet më klasike te stilet më të pazakonta. 

Hijeshia e dizajnit italian e kombinuar me përdorimin e materialeve më moderne për të krijuar zgjidhje inovative dhe origjinale. 

Materialet dhe linjat e zgjedhjes së parë të dizajnuara për të garantuar besueshmëri dhe lehtësi të madhe në përdorim.

L500

@ materiale.ndertimi.donald
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

KORNIZE POLISTEROLI LEDI

KORNIZE POLISTEROLI LEDI

 

Materiale Ndertimi Donald ju ofron modele kornizash nga më të ndryshmet për të përmirësuar pamjen e tavaneve dhe mureve në ambientin tuaj. Ato vijnë në dizajne mjaft unike për të shtuar stil dhe origjinalitet në hapësirat tuaja.

Zgjidhni modelin që ju preferoni dhe mbushni kështu bukur dhe thjesht muret tuaja.

Korniza Dekorative Polisteroli nga stilet më klasike te stilet më të pazakonta. 

Hijeshia e dizajnit italian e kombinuar me përdorimin e materialeve më moderne për të krijuar zgjidhje inovative dhe origjinale. 

Materialet dhe linjat e zgjedhjes së parë të dizajnuara për të garantuar besueshmëri dhe lehtësi të madhe në përdorim.

Zgjidhjet tona për kornizat dekorative

Një linjë e tërë kornizash dhe përfundimesh të tjera, perfekte për çdo mjedis dhe e përshtatshme për çdo stil. Stili i pagabueshëm italian: korniza dhe kënde të nxjerra që rrisin tavanet dhe muret me vija të pastra, moderne dhe thelbësore, duke evokuar elegancën e moshës së shijes Made in Italy. Dekorimet tona përveç zbukurimit të mjediseve moderne mund të përdoren në rinovimin e ndërtesave historike ku ato mund të jenë të dobishme për të fshehur parregullsitë e mureve ose tavaneve: me ndihmën e dekorimeve tona në polisterol, poliuretani dhe polistrukturuar çdo realitet merr një prekje të elegancën e cila nxjerr në pah stilin dhe cilësinë italiane të së cilës ne jemi bartës të standardeve në botë.

Materialet

Një gamë e gjerë produktesh është gjithnjë në dispozicion në depon tonë që mund të plotësojë nevojat e përbashkëta të bizneseve dhe individëve. Mundësia e dorëzimit në të gjithë Shqipërinë përmes transportuesve të jashtëm. Magazinimi optimal garanton ruajtjen e saktë të materialeve, duke mbajtur vetitë kimike-fizike të pandryshuara.

Pajisjet

Ne jemi në gjendje të sigurojmë pajisje profesionale më të përshtatshme, efikase dhe të sigurta për aplikimin e kornizave dhe elementeve dekorativë për ambientet e brendshme

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “KORNIZE POLISTEROLI LEDI”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare
GËRSHËRE LLAMARINE AKIFIX
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Pllake Gipsi Diamanti 125mm
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SUPER NEOPAL
SUPER NEOPAL
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
GRAFIATO ADDI S KNAUF
GRAFIATO ADDI S KNAUF
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
GRAFIATO SILIKONI BK-Sil Si&Si
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
FIT HYDROCHROMA
FIT HYDROCHROMA
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart