Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

Llaç pluhur MORTAR M5

L280

Pamja: Pluhur
Paketimi: Thes letre 25 kg
Ngjyra: Gri
Kokrrizimi: 1.2mm
Magazinimi::Të ruhet në vende të thata mbi paleta druri
Koha e magazinimit: 12 muaj nga data e prodhimit
Trashësia e aplikimit : 5-20mm
Ujë për përzierje: 5 lit/thes
Temperatura e aplikimit: +5°C deri në +35°C

L280

Sold by
Dekoll
@ Dekoll
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

Llaç pluhur MORTAR M5

Llaç pluhur MORTAR M5

PËRSHKRIMI

Llaç pluhur me bazë çimento për ngritjen e muraturave me tulla, blloqe betoni, gur ranorë etj. Për aplikime shtresë hollë, i klasifikuar sipas standartit EN 998-2 klasa M5. I gatshëm për përdorim për ambiente të jashtme dhe të brendshme. I lehtë në aplikim si me makineri dhe me dorë.

FUSHA E APLIKIMIT

Për ngritjen e mureve per ambjente të brendshme dhe të jashtme. Për blloqe çimentoje, gurësh natyrorë si dhe tulla të tipeve të ndryshme.

PËRGATITJA E PRODUKTIT

Sigurohuni që tullat të jenë të pastra dhe pa pluhur. Përzieni me një përzierës mekanik ose me dorë 5 litra ujë me një thes 25 kg MORTAR M5 derisa të arrihet një masë homogjene dhe pa kokrriza. Produkti është i përshtatshëm për tu aplikuar me dorë dhe makineri.

APLIKIMI

Pasi të keni arritur drejtimin e duhur me plumçe, aplikoni produktin me makineri ose me dorë deri në trashësinë 2 cm. Temperaturat optimale të punimit janë nga 5°C deri në 35°C. Për veshjet e mëvonshme është e rëndësishme që bazamenti të ketë arritur maturimin në tharje.

Njihuni me produktet tona Dekoll

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

PDF:

MORTAR M5

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Llaç pluhur MORTAR M5”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
GRAFIATO E LENGSHME

GRAFIATO E LENGSHME

Sold by Dekoll
L3,000
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Stuko Betoni BETOFINISH
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Llaç riparues REPAIR MORTAR
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Ngjitës për pllaka ECO+
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Ngjitës dhe rrafshues BONDEX
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Ngjitës dhe rrafshues TERMOFIX 2N1
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart