Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

Llaç riparues REPAIR MORTAR

L1,560

Konsumi: 1.8 kg/m2/mm trashësi.

L1,560

Sold by
Dekoll
@ Dekoll
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

Llaç riparues REPAIR MORTAR

Llaç riparues REPAIR MORTAR

PËRSHKRIMI

Llaç riparues i parapërgatitur  me bazë çimentoi përforcuar me fibra dhe aditive  modifikuar për përdorim   ambiente  brendshme dhe  jashtme. Ofron rezistencë   lartë mekanikengjitje  shumë   mirë me suportinpunueshmëri  lehtë

FUSHA E APLIKIMIT

Është i përshtatshëm për mbushjen dhe ristrukturimin e pjesëve  dëmtuara  betonitpër punime  ndryshme hidraulikerregullimin e pjesëve  thyera dhe  dëmtuara  dyshememureshkall  e kolona 

PËRGATITJA E PRODUKTIT

Përziejmë 5.5 l ujë të pastër me 25 kg produkt, masa e krijuar rekomandohet të përzihet me një përzieres elektrik derisa të formohet një masë homogjene. Masa e krijuar lihet në qetësi për 5 minuta dhe rekomandohet të përzihet përsëri përpara përdorimit. Produkti aplikohet vetem me nje shtrese ku trashesia e shtreses varion nga 3-60mm, me mistri ose makineri. 

Njihuni me produktet tona Dekoll

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

PDF:

REPAIR MORTAR

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Llaç riparues REPAIR MORTAR”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Upa Plastike

Upa Plastike

Sold by Dekoll
L20
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Grafiato 3R me thas

Grafiato 3R me thas

Sold by Dekoll
L1,250
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Ngjitës për pllaka MAXIKOLL
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Stuko patinimi ULTRAFINISH
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Ngjitës për pllaka INTRAKOLL
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Llaç pluhur MORTAR M5
Llaç riparues REPAIR MORTAR
Llaç riparues REPAIR MORTAR
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart