Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

MA-605 MATIPOOL

Add your review

L1,845

Ngjitës me bazë çimento me performancë të lartë, fleksibël, rezistent ndaj ujit i klasifikimit S2 me kohë hapje të zgjatur, rrëshqitje të reduktuar dhe kontribuon në hidroizolimin e pllakave qeramike dhe gurët.

L1,845

Sold by
MATIS
@ MATIS
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

Veçoritë

  • Ka forcë të lartë ngjitëse.
  • Shumë i deformueshëm, rezistent ndaj ndryshimeve të temperaturës.
  • I papërshkueshëm nga uji.
  • Koha hapje të zgjatur.
  • Mund të aplikohet në sipërfaqe vertikale edhe për ngjitjen e pllakave të rënda pa u varur.

Specification: MA-605 MATIPOOL


Warning: Undefined array key 0 in /home/customer/www/industriale.al/public_html/wp-content/plugins/rehub-framework/includes/helper-functions.php on line 644
Karakteristika të Përgjitshme
Ngjyra

,

Specification
Paketimi

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “MA-605 MATIPOOL”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
MT-550 MATIPLAST

MT-550 MATIPLAST

Sold by MATIS
L790
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PG-551 PRIMER GRAFIATO

PG-551 PRIMER GRAFIATO

Sold by MATIS
L3,850
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
MA-105 MATICONS

MA-105 MATICONS

Sold by MATIS
L600
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
GS-11 GRAFIATO STRUCTURE
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
MM-420 MATIMOR

MM-420 MATIMOR

Sold by MATIS
L350
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
MA-405 MATIFLEX

MA-405 MATIFLEX

Sold by MATIS
L1,443
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart