Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

NGJITES PER PLASTIK ME SHIRINGE PLASTIPOX

L680

 • Ngjitës epoksi me shiringë për bashkimin profesional të llojeve të ndryshme të sipërfaqeve, veçanërisht atyre të plastikës.
 • Formon një lidhje ngjitëse të qëndrueshme midis shumicës së kombinimeve të materialeve të tilla si: plastikë, metal, qeramikë, porcelan, fibra xhami, qelq, PVC, lëkurë, dru dhe shumë lloje të tjera materialesh.
 • Rezistent ndaj ujit, benzinës dhe vajgurit.
 • Mbush boshllëqet e materialit deri në 10 mm trashësi.
 • Lidhja ngjitëse fillon të krijohet pas 7 minutash.
 • Lërini pjesët e ngjitura pa i prekur për 15 minuta.
 • Lidhja ngjitëse arrin 75% të forcës përfundimtare pas 2 orësh dhe forcohet plotësisht pas 24 orësh.
 • Temperaturat e ulëta mund të zgjasin kohën e formimit të lidhjes.
 • Një lidhje ngjitëse e formuar plotësisht mund të përballojë temperatura nga -55°C deri +120°C.
 • Rezistenca në shtypje e lidhjes është deri në 305 kg/cm2.
 • Nuk ngjitet në plastikat e polietilenit (PE) dhe polipropilenit (PP).

L680

@ Bojra Tirana
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

NGJITES PER PLASTIK ME SHIRINGE PLASTIPOX

NGJITES PER PLASTIK ME SHIRINGE PLASTIPOX

 • Ngjitës epoksi me shiringë për bashkimin profesional të llojeve të ndryshme të sipërfaqeve, veçanërisht atyre të plastikës.
 • Formon një lidhje ngjitëse të qëndrueshme midis shumicës së kombinimeve të materialeve të tilla si: plastikë, metal, qeramikë, porcelan, fibra xhami, qelq, PVC, lëkurë, dru dhe shumë lloje të tjera materialesh.
 • Rezistent ndaj ujit, benzinës dhe vajgurit.
 • Mbush boshllëqet e materialit deri në 10 mm trashësi.
 • Lidhja ngjitëse fillon të krijohet pas 7 minutash.
 • Lërini pjesët e ngjitura pa i prekur për 15 minuta.
 • Lidhja ngjitëse arrin 75% të forcës përfundimtare pas 2 orësh dhe forcohet plotësisht pas 24 orësh.
 • Temperaturat e ulëta mund të zgjasin kohën e formimit të lidhjes.
 • Një lidhje ngjitëse e formuar plotësisht mund të përballojë temperatura nga -55°C deri +120°C.
 • Rezistenca në shtypje e lidhjes është deri në 305 kg/cm2.
 • Nuk ngjitet në plastikat e polietilenit (PE) dhe polipropilenit (PP).

Aplikimi:

 • Para përdorimit, sigurohuni që sipërfaqet të jenë të pastra, të thata dhe të ashpra (jo të lëmuara).
 • Zhvidhoseni dhe hiqeni kapakun e sigurisë, ngjesheni shiringën që të merrni sasinë e nevojshme të ngjitësit.
 • Maja e shiringës e krijuar posaçërisht për dozim të lehtë ju lejon shpërndarjen në mënyrë të saktë dhe uniforme të të dy përbërësve të ngjitësit në të njëjtën kohë.
 • Menjëherë përzijini këto dy përbërës dhe aplikojini ato në sipërfaqet që do të bashkohen.
 • Mbylleni me kapakun e saj shiringën menjëherë pas përdorimit për të parandaluar tharjen e ngjitësit.

Njihuni me produktet tona AUTO ARDITI

Media Sociale INSTAGRAM

Videos: NGJITES PER PLASTIK ME SHIRINGE PLASTIPOX

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “NGJITES PER PLASTIK ME SHIRINGE PLASTIPOX”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
DILUENT NITRO CBR

DILUENT NITRO CBR

Sold by Bojra Tirana
L300L1,300
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Primer universal ECO PRIM GRIP PLUS
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Ngjitës montimi akrilik MONTAGEKIT
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
MASKE PUNE ME FILTER ANESORE
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Pompe Lavazhi 1800W NINJA PLUS 130
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Llak i bardhë poliuretani Bruck 535
NGJITES PER PLASTIK ME SHIRINGE PLASTIPOX
NGJITES PER PLASTIK ME SHIRINGE PLASTIPOX
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart