Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

PASTE LUCIDIMI K2 COLOR E ZEZE

L600

  • Pastë për përmirësim ngjyre, e cila rikthen ngjyrën origjinale dhe shkëlqimin e bojës së makinës.
  • Mund të aplikohet njëkohësisht edhe për bojërat standarde dhe ato metalike.
  • Përputhja strikte e ngjyrës nuk është e nevojshme.

L600

@ Bojra Tirana
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

PASTE LUCIDIMI K2 COLOR E ZEZE

PASTE LUCIDIMI K2 COLOR E ZEZE

  • Pastë për përmirësim ngjyre, e cila rikthen ngjyrën origjinale dhe shkëlqimin e bojës së makinës.
  • Mund të aplikohet njëkohësisht edhe për bojërat standarde dhe ato metalike.
  • Përputhja strikte e ngjyrës nuk është e nevojshme.
  • Prezantimi

 

Njihuni me produktet tona AUTO ARDITI

Media Sociale INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “PASTE LUCIDIMI K2 COLOR E ZEZE”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Llaç me strukturë të imët PLANITOP-200
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Koll për pllaka qeramike KERABOND
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Ngjitës silikoni universal Bison
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SPRAJT PËRBËRJE GOME E ZEZE ME SHKELQIM
SPRAJT PËRBËRJE GOME E ZEZE ME SHKELQIM
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Llak i bardhë poliuretani Bruck 535
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Aditiv Lateksi per përmirësim PLANICRETE
PASTE LUCIDIMI K2 COLOR E ZEZE
PASTE LUCIDIMI K2 COLOR E ZEZE
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart