Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

PASTE LUCIDIMI K2 COLOR MAX BLU

L600

  • Pastë për përmirësim ngjyre, e cila rikthen ngjyrën origjinale dhe shkëlqimin e bojës së makinës.
  • Mund të aplikohet njëkohësisht edhe për bojërat standarde dhe ato metalike.
  • Përputhja strikte e ngjyrës nuk është e nevojshme.

L600

@ Bojra Tirana
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

PASTE LUCIDIMI K2 COLOR MAX BLU

PASTE LUCIDIMI K2 COLOR MAX BLU

  • Pastë për përmirësim ngjyre, e cila rikthen ngjyrën origjinale dhe shkëlqimin e bojës së makinës.
  • Mund të aplikohet njëkohësisht edhe për bojërat standarde dhe ato metalike.
  • Përputhja strikte e ngjyrës nuk është e nevojshme.
  • Prezantimi

 

Njihuni me produktet tona AUTO ARDITI

Media Sociale INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “PASTE LUCIDIMI K2 COLOR MAX BLU”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ASTAR PËR SILIKON XHAMI
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PISTOLET ZIFTI PËR AUTOMJETE
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Boje Metali Classic 3ne1
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KOLL PER TULLA FIX&GROUT BRICK
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJE SPRAJT PER DISQE PLASTI DIP
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SALDATRICE MMA-TIG INFINITY-220 TELWIN
PASTE LUCIDIMI K2 COLOR MAX BLU
PASTE LUCIDIMI K2 COLOR MAX BLU
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart