Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

PASTE LUCIDIMI K2 COLOR MAX (JESHILE)

L600

  • Pastë për përmirësim ngjyre, e cila rikthen ngjyrën origjinale dhe shkëlqimin e bojës së makinës.
  • Mund të aplikohet njëkohësisht edhe për bojërat standarde dhe ato metalike.
  • Përputhja strikte e ngjyrës nuk është e nevojshme.

L600

@ Bojra Tirana
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

PASTE LUCIDIMI K2 COLOR MAX (JESHILE)

PASTE LUCIDIMI K2 COLOR MAX (JESHILE)

  • Pastë për përmirësim ngjyre, e cila rikthen ngjyrën origjinale dhe shkëlqimin e bojës së makinës.
  • Mund të aplikohet njëkohësisht edhe për bojërat standarde dhe ato metalike.
  • Përputhja strikte e ngjyrës nuk është e nevojshme.

Prezantimi

 

Njihuni me produktet tona AUTO ARDITI

Media Sociale INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “PASTE LUCIDIMI K2 COLOR MAX (JESHILE)”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Llaç me strukturë të imët PLANITOP-200
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
FIBRANgeo-B-050
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SPRAJT PËRBËRJE GOME E ZEZE MAT
SPRAJT PËRBËRJE GOME E ZEZE MAT
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KARTON SHTRIMI PËR DYSHEME
KARTON SHTRIMI PËR DYSHEME
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PASTE LUCIDIMI ULTRA GLOSS WAX
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Stuko Pllakash EPO COLOR
PASTE LUCIDIMI K2 COLOR MAX (JESHILE)
PASTE LUCIDIMI K2 COLOR MAX (JESHILE)
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart