Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu
- 4%

PICASSO CLASSIC VN-35 DEUTSCHCOLOR

Add your review

Çmimi origjinal qe: L6,800.Çmimi i tanishëm është: L6,500.

• Bardhësi e vezulluese
• Sipërfaqe të lëmuar mat
• Mbulueshmëri shumë e mirë
• Gjendet në 4 baza W, P, D dhe TR
• Punueshmëri dhe nivelim i shkëlqyer
• Ngjitje shumë e fortë dhe tharje e shpejtë
• Rezistencë të lartë ndaj larjes së shpeshtë
• Pranon 7000 cikle larjesh 30 ditë pas aplikimit

Çmimi origjinal qe: L6,800.Çmimi i tanishëm është: L6,500.

(-4%)
@ Bojra Tirana
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

PICASSO CLASSIC VN-35 DEUTSCHCOLOR

PICASSO CLASSIC VN-35 DEUTSCHCOLOR

Bojë plastike Picasso Classic VN-35 e një cilësie premium për përdorim profesional me rezistencë shumë të mirë ndaj larjes

INFORMACIONI I PRODUKTIT

Karakteristikat e produktit
• Bardhësi e vezulluese
• Sipërfaqe të lëmuar mat
• Mbulueshmëri shumë e mirë
• Gjendet në 4 baza W, P, D dhe TR
• Punueshmëri dhe nivelim i shkëlqyer
• Ngjitje shumë e fortë dhe tharje e shpejtë
• Rezistencë të lartë ndaj larjes së shpeshtë
• Pranon 7000 cikle larjesh 30 ditë pas aplikimit

Rekomandimet për përdorim
Përdoret në të gjithë muret dhe tavanët e brendshëm, të rinj, të vjetër dhe të lyer më parë me bojë, me bazë çimento, gëlqere, gips, dhe në çdo lloj ambienti të brendshëm, dhoma gjumi, tualete, dhoma ndenjjeje, ambiente zyrash, shërbimesh etj.

 

Ruajtja
6 muaj nëse ruhet në një vend të thatë, larg burimeve të nxehtësisë, në një temperaturë midis +5°C dhe +30°C. Mbrojeni nga ngrica.

Shënime
• Rekomandohet që sipërfaqet e lyera të mos lahen deri sa të kalojnë 30 ditë nga aplikimi.
• Në sipërfaqet e freskëta të betonit, rekomandohet të aplikohet të paktën pas 30-40 ditësh.

Njihuni me produktet tona BOJRA TIRANA

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “PICASSO CLASSIC VN-35 DEUTSCHCOLOR”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Autonivelant 1-7mm PLANO 120S/F
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KIT LUCIDIMI PER FENERE MAKINE
KIT LUCIDIMI PER FENERE MAKINE
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Bojë hidromat Harmony

Bojë hidromat Harmony

Sold by Bojra Tirana
L900L3,100
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Grafiato e lëngshme Acryl Putz TT
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SPRAJT PËRBËRJE GOME PËR DISQE JESHILE
SPRAJT PËRBËRJE GOME PËR DISQE JESHILE
- 15%
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Shtresë dekorative mikroçimentoje ISOMAT
Shtresë dekorative mikroçimentoje ISOMAT

Shtresë dekorative mikroçimentoje ISOMAT

Sold by Bojra Tirana
Çmimi origjinal qe: L4,600.Çmimi i tanishëm është: L3,900.
PICASSO CLASSIC VN-35 DEUTSCHCOLOR
PICASSO CLASSIC VN-35 DEUTSCHCOLOR

Çmimi origjinal qe: L6,800.Çmimi i tanishëm është: L6,500.

Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart