Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu
- 18%

PICASSO MASTER DEUTSCHCOLOR

Add your review

Çmimi origjinal qe: L6,000.Çmimi i tanishëm është: L4,900.

• Bardhësi e vezulluese
• Sipërfaqe të lëmuar mat
• Mbulueshmëri shumë e mirë
• Gjendet në 4 baza W, P, D dhe TR
• Punueshmëri dhe nivelim i shkëlqyer
• Ngjitje shumë e fortë dhe tharje e shpejtë
• Rezistencë të lartë ndaj larjes së shpeshtë
• Pranon 7000 cikle larjesh 30 ditë pas aplikimit

Çmimi origjinal qe: L6,000.Çmimi i tanishëm është: L4,900.

(-18%)
@ Bojra Tirana
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

PICASSO MASTER DEUTSCHCOLOR

PICASSO MASTER DEUTSCHCOLOR

Bojë plastike Picasso Master e një cilësie premium për përdorim profesional me rezistencë shumë të mirë ndaj larjes

INFORMACIONI I PRODUKTIT

Karakteristikat e produktit
• Bardhësi e vezulluese
• Sipërfaqe të lëmuar mat
• Mbulueshmëri shumë e mirë
• Gjendet në 4 baza W, P, D dhe TR
• Punueshmëri dhe nivelim i shkëlqyer
• Ngjitje shumë e fortë dhe tharje e shpejtë
• Rezistencë të lartë ndaj larjes së shpeshtë
• Pranon 7000 cikle larjesh 30 ditë pas aplikimit

Rekomandimet për përdorim
Përdoret në të gjithë muret dhe tavanët e brendshëm, të rinj, të vjetër dhe të lyer më parë me bojë, me bazë çimento, gëlqere, gips, dhe në çdo lloj ambienti të brendshëm, dhoma gjumi, tualete, dhoma ndenjjeje, ambiente zyrash, shërbimesh etj.

 

Ruajtja
36 muaj nëse ruhet në një vend të thatë, larg burimeve të nxehtësisë, në një temperaturë midis +5°C dhe +30°C. Mbrojeni nga ngrica.

Shënime
• Rekomandohet që sipërfaqet e lyera të mos lahen deri sa të kalojnë 30 ditë nga aplikimi.
• Në sipërfaqet e freskëta të betonit produkti rekomandohet të aplikohet të paktën pas 30-40 ditësh.

Njihuni me produktet tona BOJRA TIRANA

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “PICASSO MASTER DEUTSCHCOLOR”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PASTË PËR FENERA SET I PLOTË
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Pompe Lavazhi EMTOP 1200W
Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare
SPRAJT ME BOJË MAKINE
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
LAVAZH 2800 W + AKSESORE
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Stuko Pllakash PRESTIGE 2K
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Llak 1K akrilik për mikrocimento

Llak 1K akrilik për mikrocimento

Sold by Bojra Tirana
L2,600L12,400
PICASSO MASTER DEUTSCHCOLOR
PICASSO MASTER DEUTSCHCOLOR

Çmimi origjinal qe: L6,000.Çmimi i tanishëm është: L4,900.

Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart