Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

Polisterol Bekatherm Gold

Add your review

L11,000

Bekatherm EPS GOLD është pllakë fasaduese termoizoluese me performansa të përmirësuara në raport me pllakat standarde fasaduese termoizoluese. Dallohet me depërtim të ulët të nxehtësisë me fortësi të shtuar mekanike. Bekatherm EPS GOLD janë pllaka të punuara nga polistireni i zgjeruar pa shtuar ndonjë gjë në procesin e prodhimit në pajtim me SRPS EN 13163. Është i dedikuar për montimin në sistemet kontaktuese fasaduese termoizoluese (ETICS) Bekatherm EPS GOLD është shtresë termoizoluese në sistemin fasadues termoizoluese Bekathetm Standard . Varësisht nga kërkesat mekanike, të sigurisë dhe termike mund të përdoret si shtresë termoizoluese në panelë sandviç, në sandviç mure, për termoizolimin e mureve të brendshme, të tavaneve dhe kulmeve.

L11,000

@ materiale.ndertimi.donald
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

Polisterol Bekatherm Gold

Polisterol Bekatherm Gold

PËRDORIMI

Bekatherm EPS GOLD është pllakë fasaduese termoizoluese me performansa të përmirësuara në raport me pllakat standarde fasaduese termoizoluese. Dallohet me depërtim të ulët të nxehtësisë me fortësi të shtuar mekanike. Bekatherm EPS GOLD janë pllaka të punuara nga polistireni i zgjeruar pa shtuar ndonjë gjë në procesin e prodhimit në pajtim me SRPS EN 13163.

Është i dedikuar për montimin në sistemet kontaktuese fasaduese termoizoluese (ETICS) Bekatherm EPS GOLD është shtresë termoizoluese në sistemin fasadues termoizoluese Bekathetm Standard . Varësisht nga kërkesat mekanike, të sigurisë dhe termike mund të përdoret si shtresë termoizoluese në panelë sandviç, në sandviç mure, për termoizolimin e mureve të brendshme, të tavaneve dhe kulmeve.

MONTIMI

Produktet montohen në pajtim me udhëzimet për montimin e sistemit fasadues kontaktues termoizolues (ETICS),si dhe me rregullat e përgjithshme për kryerjen e punimeve termoizoluese në ndërtimtari.

Njihuni me produktet tona GB Thermo Color

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Polisterol Bekatherm Gold”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

- 14%
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ASTAR AKRILIK KUNDRA NJOLLAVE
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Kolle rrafshuese e bardhe 25kg Bk-Stirolfix-White
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Polisterol Bekatherm Eps Grafit 5cm
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
VEROLAC – SMALTO VITEX
VEROLAC – SMALTO VITEX
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SHIRIT GOME NGJITËS
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
DRITARE KONTROLLI ( BAXHO )
Polisterol Bekatherm Gold
Polisterol Bekatherm Gold
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart