Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

Shkumë për ngjitje Polisteroli EPS

L850

Për ngjitjen e materialeve izoluese në sipërfaqe ndërtimore. Ngjitet shkëlqyeshëm në XPS, EPS, lesh guri dhe pllaka tjera në bazamente të ndryshme ndërtimore (beton, tulla, dru). Mundëson ekzekutimin e shpejtë dhe efikas të punimeve dhe jep izolim shtesë termik dhe akustik. Në pajtueshmëri me udhëzimet evropiane ETAG 004.

Shkumë për ngjitje Polisteroli EPS

L850

Sold by
TKK
@ Petro Beqiri
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

Shkumë për ngjitje Polisteroli EPS

Shkumë për ngjitje Polisteroli EPS

Për ngjitjen e materialeve izoluese në sipërfaqe ndërtimore. Ngjitet shkëlqyeshëm në XPS, EPS, lesh guri dhe pllaka tjera në bazamente të ndryshme ndërtimore (beton, tulla, dru). Mundëson ekzekutimin e shpejtë dhe efikas të punimeve dhe jep izolim shtesë termik dhe akustik. Në pajtueshmëri me udhëzimet evropiane ETAG 004.

Njihuni me produktet tona TKK

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Specification: Shkumë për ngjitje Polisteroli EPS


Warning: Undefined array key 0 in /home/customer/www/industriale.al/public_html/wp-content/plugins/rehub-framework/includes/helper-functions.php on line 644
Paketimi

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Shkumë për ngjitje Polisteroli EPS”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Pastrues Pistelete për Shkuma
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Shkumë për mbushje - Tekapur Universal
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Silikon Akrilik - Tekafix BT
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Spraj Zinku - Tekasol Zinc 98%
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Silikon për Ankorim – Tekafix Anchor PE-1
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Shkumë e Pazgjerueshme - Tekapur Low Expansion
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart