Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

Stuko Pllakash EPO COLOR

-Pa solvent
-Rezistencë ndaj ngjeshjes të lartë, përkuljes dhe forcës ngjitëse të lartë.
-Rezistent ndaj disa acideve, bazave, agjentëve gërryes për beton, agjentëve të pastrimit, ujit të detit dhe ujit të kripur.
-Punueshmëri të shkëlqyer për aplikime në dysheme dhe për aplikime në mur
-Pastrohet lehtë me ujë para se të forcohet.
-Për dimensione fuge nga 0 – 12 mm.
-Produkti është klasifikuar si stuko pllakash me normën RG2 sipas EN 13888 dhe si ngjitës pllakash me normën R2T sipas EN 12004.

@ Bojra Tirana
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

Stuko Pllakash EPO COLOR

Stuko Pllakash EPO COLOR

Bi-komponent, ngjitës epoksik dhe mbushës fugash për mure dhe dysheme.

INFORMACIONI I PRODUKTIT

PËRSHKRIMI
-Pa solvent
-Rezistencë ndaj ngjeshjes të lartë, përkuljes dhe forcës ngjitëse të lartë.
-Rezistent ndaj disa acideve, bazave, agjentëve gërryes për beton, agjentëve të pastrimit, ujit të detit dhe ujit të kripur.
-Punueshmëri të shkëlqyer për aplikime në dysheme dhe për aplikime në mur
-Pastrohet lehtë me ujë para se të forcohet.
-Për dimensione fuge nga 0 – 12 mm.
-Produkti është klasifikuar si stuko pllakash me normën RG2 sipas EN 13888 dhe si ngjitës pllakash me normën R2T sipas EN 12004.

JETËGJATËSIA DHE RUAJTJA
24 muaj në qoftë se ruhet në paketimin e vet original dhe të mbyllur, në zona të mbrojtura nga lagështia dhe ekspozimi i drejtpërdrejtë ndaj diellit.PAKETIMI
Kova plastike 5Kg

 

Njihuni me produktet tona DEUTSCHCOLOR

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Stuko Pllakash EPO COLOR”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Fino NATURAL FIN
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SFUNGJER (TAMPON) LUCIDIMI HARD ABRASIVE
SFUNGJER (TAMPON) LUCIDIMI HARD ABRASIVE
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Llaç çimento antikoroziv MAPEFER
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Pompe Lavazhi 1800W EMTOP EHPW1801
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Fibër qelqi për përforcim llaçi MAPEFIBRE-GLASS
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Llak transparent poliuretani Bruck 410
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart