Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

Vaj motorri 4-kohesh SAE30

L590

  • SAE30 tip API klasa e performances.
  • I pershtatshem per temperatura 0 dhe me lart
  • Ideal per motorret 4-kohesh te plugjeve, korreseve te barit / lendinave dhe traktorreve , motopompa, gjeneratoreve etj.

L590

@ Ardit Luzi
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

Vaj motorri 4-kohesh SAE30

Vaj motorri 4-kohesh SAE30

  • SAE30 tip API klasa e performances.
  • I pershtatshem per temperatura 0 dhe me lart
  • Ideal per motorret 4-kohesh te plugjeve, korreseve te barit / lendinave dhe traktorreve , motopompa, gjeneratoreve etj.

Njihuni me produktet tona 𝗧𝗢𝗢𝗟𝗦 𝗠𝗔𝗥𝗞𝗘𝗧

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Vaj motorri 4-kohesh SAE30”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
VAJ ZINXHIRI MINERAL O10-4935
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Vaj Motorri Castrol EDGE 5W-30 LL
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
VAJ MISHELLE 2T I KUQ
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Bateri Bosch 80

Bateri Bosch 80

Sold by Auto Arditi
L12,000
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Bateri Bosch 100A

Bateri Bosch 100A

Sold by Auto Arditi
L15,000
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart