Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

GLEDRING

Gledring ka qenë në biznesin e mbrojtjes së automjeteve për tre breza me familjen Gledj që prodhon produkte automobilistike që nga viti 1949 në Slloveni, një vend në Evropën Qendrore. Ekspertiza, modernizimi dhe produktet e përshtatura të Gledring i kanë dhënë kompanisë çmimin e njohur ndërkombëtarisht Auto Bild.

Gledring ka qenë lideri i tregut, si dhe i pari që doli me tapete dyshemeje të krijuara me porosi të lehtë për t’u pastruar. Publikimi ynë më i fundit përfshin një sistem të ri prej gome të bagazhit që shërben si mbrojtje për parakolpin tuaj. Emri ‘Gledring’ po bëhet shpejt sinonim i dyshekëve dhe veshjeve të ngarkesave në Evropë, dhe është gjithashtu një markë lider në mbi 40 vende!

Pasioni i vazhdueshëm i familjes Gledj për të përmirësuar cilësinë e produkteve të tyre i ka bërë ata të bëhen liderë inovativë të dizajnit në industrinë e tapeteve të gomës së makinave. 1 në çdo 4 vetura brenda Evropës ka një tapet Gledring, ndaj bashkohuni me milionat dhe sigurojeni makinën tuaj me “unazën e mbrojtjes” duke blerë një produkt Gledring për ta trajtuar makinën tuaj me atë që meriton vërtet.

Ekipi Menaxhues
Kumar Iyer
Presidenti i GledringUSA, lindi dhe u rrit në Indi. Ai u diplomua në Universitetin e Lucknow duke fituar një diplomë BA/LLB në Tregti dhe Drejtësi. Kumar vazhdoi të punojë në Lindjen e Mesme për Konica & 3M përmes Apollo Group, dhe më vonë me NCR Corporation. Më pas ai u transferua në SHBA ku bashkëthemeloi LoginClinic EMR, si dhe OptimeTech, një firmë me personel IT.

Jerry Kuhnlein
Anëtar i GledringUSA, u rrit pranë Detroit, MI. Ai fitoi një BS në Biologji nga Kolegji Kalamazoo dhe një MD nga Universiteti Amerikan i Karaibeve. Ai ka marrë pjesë në kërkime në Institutin Kombëtar të Zemrës së Mushkërive dhe Gjakut në Institutin Kombëtar të Shëndetit. Jerry ka mbi 30 vjet që ushtron mjekësi, i specializuar në Kardiologjinë Ndërhyrëse. Ai ka shërbyer si Kryetar për Divizionin e Kardiologjisë në Spectrum Lakeland dhe ka zotëruar/drejtuar disa praktika mjekësore dhe biznese të vogla.

Jim Krafft
Anëtar i GledringUSA, i rritur në Miçiganin perëndimor. Ai fitoi diploma BA/BAS nga Universiteti i Siena Heights dhe një MBA nga Universiteti i Notre Dame. Jim është një veteran i marinës amerikane dhe ka përvojë në pasuri të paluajtshme dhe industrinë e shërbimeve, së bashku me këshillimin dhe menaxhimin e disa bizneseve të vogla.

Categories
  • All
  • Favorite
  • Popular
  • Most rated
  • Expired
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SHTRESE BAGAZHI AUDI A4 AVANT 2008-2015
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SHTRESE BAGAZHI AUDI A4 AVANT 2015
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SHTRESE BAGAZHI AUDI A4 SEDAN 2008-2015
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SHTRESE BAGAZHI AUDI A4 SEDAN 2015
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SHTRESE BAGAZHI AUDI A6 AVANT 2004-2011
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SHTRESE BAGAZHI AUDI A6 AVANT 2011
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SHTRESE BAGAZHI AUDI A6 SEDAN 2005-2011
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SHTRESE BAGAZHI AUDI A6 SEDAN 2011
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SHTRESE BAGAZHI AUDI Q5 1/2017
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SHTRESE BAGAZHI AUDI Q5 8R 2008-2016
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SHTRESE BAGAZHI AUDI Q7 4M 2015
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SHTRESE BAGAZHI BMW SERIA-5 (F10) 2010
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SHTRESE BAGAZHI BMW SERIA-5 (F11) 2011-2017
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SHTRESE BAGAZHI BMW SERIA-5 (G31) 2017
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SHTRESE BAGAZHI BMW X3 (F25) 2010
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SHTRESE BAGAZHI BMW X3 (G01) 2017
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SHTRESE BAGAZHI BMW X5 (F15) 2013
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SHTRESE BAGAZHI FORD FOCUS 2011-2015
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SHTRESE BAGAZHI FORD FOCUS 2015
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SHTRESE BAGAZHI FORD GALAXY 2015
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SHTRESE BAGAZHI FORD GRAND C-MAX 2011
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SHTRESE BAGAZHI MAZDA CX-3 2015
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SHTRESE BAGAZHI MAZDA (CX-5) 2012-2017
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SHTRESE BAGAZHI MERCEDES A-CLASS (W177) 2018
Show next
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart