Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

Mbrojtës Plastik NanoMagicPlastCare

Add your review

L1,450

NanoMagicPlastCare

Mirëmban dhe mbron të gjitha pjesët e jashtme plastike (zbukurime, gome, etj.)

L1,450

@ kochchemie.al
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

Mbrojtës Plastik NanoMagicPlastCare

Mbrojtës Plastik NanoMagicPlastCare mirëmban dhe mbron të gjitha pjesët e jashtme plastike (zbukurime, gome, etj.). Pjesët e trajtuara rimarrin pamjen e tyre origjinale, të re dhe mbrohen nga faktorët e dëmshëm të mjedisit. Produkti premium për kujdesin profesional të automjeteve me një qëndrueshmëri të pakrahasueshme.

Fushat e përdorimit

Pjesë plastike të jashtme në vetura, mobilje kopshtesh, etj.

Rekomandime për përdorim

Spërkateni produktin mbi një sfungjer të pastër dhe shpërndajeni në mënyrë të barabartë duke e pastruar sipërfaqen. Lëreni të thahet plotësisht. Kur është e nevojshme, lyeni përsëri me një leckë të butë.

Paralajmërime

Mos e përdorni në sipërfaqe ku rrëshqitja është e padëshirueshme, p.sh. pedale, timon, goma.

Njoftim

Ky informacion mbi produktin mund t’ju këshillojë vetëm pa ndonjë detyrim. Përgjegjësia nga ana jonë nuk mund të nxirren. Ju lutemi kontrolloni nëse produkti është i përshtatshëm për aplikimin tuaj. Ne do të jemi i kënaqur për t’ju ndihmuar.

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Mbrojtës Plastik NanoMagicPlastCare”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
TAMPON LUCIDIMI One Cut Pad
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Insect Dirt Remover
Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare
Nano Magic Shampoo
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SPEED GLASS CLEANER
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Polish Shkëlqyes Shine Speed Polish
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
VULOSËS BOJE 1K-Nano KOCH-CHEMIE
Mbrojtës Plastik NanoMagicPlastCare
Mbrojtës Plastik NanoMagicPlastCare
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart