Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

NEOPAL ULTRA RESIST – BOJË PLASTIKE

Add your review

L2,800L7,500

NEOPAL ULTRA RESIST

Bojë plastike jashtëzakonisht e qëndrueshme.

  • Hidrofobik
  • Shumë e qëndrueshme
  • Mbulim i lartë
  • Kundra njollave
  • Rezistencë e lartë në larje të shpeshtë
  • Mbulim i lartë
  • Mbarim i pastër pa hije
SKU: N/A

L2,800L7,500

Sold by
Vivechrom
@ vivechrom.albania
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

NEOPAL ULTRA RESIST – BOJË PLASTIKE

NEOPAL ULTRA RESIST – BOJË PLASTIKE është bojë plastike jashtëzakonisht e qëndrueshme për përdorim të brendshëm. Kjo bojë shumë e fortë dhe jashtëzakonisht e lashme (Klasa 1, EN 13300), krijon një film hidrofob që shndërron njollat ​​e zakonshme me bazë uji si pijet freskuese, kafe, verë, baltë, etj në rruaza të cilat qëndrojnë në majë të bojës, në vend se të njomen in. Prandaj, ajo mund të pastrohet më lehtë sesa boja e zakonshme plastike duke e lënë bojën po aq të mirë si të jetë e re dhe muret tuaja të qëndrojnë perfekte për më gjatë. Ka shkallë të lartë mbulimi dhe përhapjeje, veti të shkëlqyera për punë dhe nivelim dhe thahet shpejt. Ofron një përfundim elegant Mat.

Përshkrimi i aplikimit

Holloni me 5-10% ujë të pastër dhe trazojeni mirë para përdorimit. Aplikikoni 2 shtresa NEOPAL Ultra Resist për një rezultat perfekt. Aplikojeni me furçë, rul ose spërkatje pa ajër. Siguroni ventilim të mirë gjatë aplikimit dhe gjatë tharjes. Para aplikimit të ngjyrave të forta dhe të ndritshme që nuk shfaqin perde të lartë (nga Base TR), vendosni një shtresë NEOPAL Ultra Resist në një ngjyrë të ngjashme të prodhuar nga një bazë më e lartë e errësirës (p.sh. Baza D). Vendosni bojën dhe lëreni të thahet në temperatura midis 10 ° C dhe 35 ° C.

Përgatitja e sipërfaqeve

Sipërfaqet duhet të jenë të pastra, të thata dhe të pastruara nga të gjitha materialet me defekt dhe ngjitje dobët, papastërtitë, yndyrat dhe kripërat. Lëmimi i thatë, prerja e filmit të bojës së thatë do të shkaktojë pluhur dhe / ose gazra të rrezikshëm. Lëmimi / rrafshimi i lagësht duhet të përdoret kudo që është e mundur. Nëse ekspozimi nuk mund të shmanget me sigurimin e ventilimit lokal të shkarkimit, duhet të përdoren pajisje të përshtatshme mbrojtëse të frymëmarrjes.

Magazinimi

Ruhet midis 5 ° në 40 ° C.

Dokumentacioni i bashkangjitur

Njihuni me produktet tona HB-BODY

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Specification: NEOPAL ULTRA RESIST – BOJË PLASTIKE


Warning: Undefined array key 0 in /home/customer/www/industriale.al/public_html/wp-content/plugins/rehub-framework/includes/helper-functions.php on line 644
Paketimi

,

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “NEOPAL ULTRA RESIST – BOJË PLASTIKE”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
LLAK DRURI VIVELACK
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ASTAR ME KOKERRIZA STRONG GRIP PRIMER
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJË PISHINASH VIVEPOOL
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ASTAR NJOLLASH VIVEDUR BLOCK
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KATALIT BOJËRASH VIVEHARD
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
STUKO E GATSHME AKRILIKE
NEOPAL ULTRA RESIST – BOJË PLASTIKE
NEOPAL ULTRA RESIST – BOJË PLASTIKE

L2,800L7,500

Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart