Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

NIVELUES ME LAZER

Add your review

L6,500

Me magnet
Me vrimë të varur
Pa trekëmbësh, kombinohet me trekëmbësh
Me funksion të vijës horizontale dhe vertikale
Me funksion të bllokimit kryq
Me funksion të fitimit të lazerit
Temperatura e funksionimit: 0 ~ + 40
Temperatura e funksionimit: -20 ~ + 70
Bateri: AA (1.5V) * 3
Pesha pa bateri: 305 g
Përmasat: (H × D × W) 98 × 58 × 96 mm

L6,500

@ EMTOP ALBANIA
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “NIVELUES ME LAZER”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
VIDIATOR ME GODITJE
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KOMPLET KAÇAVIDE
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
POLIATRIÇE ME REOSTAT
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PISTOLETĒ BOJE
PISTOLETĒ BOJE
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PISTOLETË PËR NGJITJE
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SET ME KAÇAVIDA ME GODITJE
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart