Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

POMPË LAVAZHI 2000W TOLSEN

Add your review

L16,500

LAVAZH ME PRESION TË LART

• Fuqia hyrëse: 2000W
• Tensioni i Vlerësuar: 220-240V
• Frekuenca: 50/60Hz
• Presioni maksimal i pompës: 140Bar (2030psi)
• Shkalla e rrjedhjes: 5.5L/min
• 1 armë spërkatëse uji
• Tub me presion të lartë 8 m
• Sistemi i ndalimit automatik
• Me funksionin e thithjes automatike
• Prizë dhe kabllo: VDE miratuar 8m
• Aksesorët:
Rezervuar pastrues 1 copë
Thithja e hyrjes 1 copë
1 copë kunj pastrimi
• Paketimi: kuti me ngjyra

SKU: 79575 Tags: ,

L16,500

@ Anxhel Xoxa
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

POMPË LAVAZHI 2000W TOLSEN

POMPË LAVAZHI 2000W TOLSEN

LAVAZH ME PRESION TË LART
• Fuqia hyrëse: 2000W
• Tensioni i Vlerësuar: 220-240V
• Frekuenca: 50/60Hz
• Presioni maksimal i pompës: 140Bar (2030psi)
• Shkalla e rrjedhjes: 5.5L/min
• 1 armë spërkatëse uji
• Tub me presion të lartë 8 m
• Sistemi i ndalimit automatik
• Me funksionin e thithjes automatike
• Prizë dhe kabllo: VDE miratuar 8m
• Aksesorët:
Rezervuar pastrues 1 copë
Thithja e hyrjes 1 copë
1 copë kunj pastrimi
• Paketimi: kuti me ngjyra

Njihuni me produktet tona POMPA LAVAZHI

Media Sociale INSTAGRAM

Videos: POMPË LAVAZHI 2000W TOLSEN

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “POMPË LAVAZHI 2000W TOLSEN”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
POMPË LAVAZHI 2000W BORMAN
POMPË LAVAZHI 2000W BORMAN
Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare
pompe-lavazhi-2500w-lavoro
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
pompe-lavazhi-2800w-ingco
Added to wishlistRemoved from wishlist 2
Add to compare
POMPË LAVAZHI 1800W TOLSEN
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
POMPË LAVAZHI 1400W MAXPULS
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
pompe-lavazhi-2500w-ingco
POMPË LAVAZHI 2000W TOLSEN
POMPË LAVAZHI 2000W TOLSEN
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart