Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

ROLLEX

ROLLEX u themelua në vitin 1958 nga Stylianos Mantoudes. Aktiviteti kryesor i Rollex është prodhimi i rrotullave të bojës, veglave dhe aksesorëve për lyerje. Një pionier në të dhënat e brendshme, ajo u rrit shpejt dhe u vendos si industria nr 1 greke në veglat e lyerjes, bazuar gjithmonë në shërbimin e shkëlqyer të klientëve të saj (profesionistë dhe individë).

60 vjet – Ne po pikturojmë botën 60 vitet e fundit
Me një cilësi të qëndrueshme mbi 60 vjet, Kompania ka një gamë të gjerë produktesh ngjyrosëse që plotësojnë standardet evropiane, miqësore me mjedisin. Për këtë arsye, të gjitha produktet janë të çertifikuara me EN ISO 9001: 2015. Kompania zotëron objekte moderne prej 7.000 m2, infrastrukturë teknologjike, pajisje moderne dhe personel të kualifikuar.

Në të njëjtën kohë, kompania kapërcen kufijtë grekë, eksporton produktet e saj në Amerikë, Evropë, Qipro, Lindjen e Mesme, Australi, Ballkan dhe vendet e Evropës Lindore. Kompania u krijua për të ndihmuar profesionistët dhe individët që duan të përdorin role cilësore me çmimet më konkurruese të tregut.

Ρολεξάκιας η μασκότ της Rollex
Krijoni hapësirën tuaj me rulat, furçat dhe aksesorët e bojës ROLLEX.

Categories
  • All
  • Favorite
  • Popular
  • Most rated
  • Expired
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
RRUL BOJE ME LESH ROLLEX

RRUL BOJE ME LESH ROLLEX

Sold by Bojra Tirana
L2,000L2,200
Show next
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart