Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

RRUL BOJE ME LESH ROLLEX

Add your review

L2,000L2,200

  • Është produkti kryesor i kompanisë Rollex. Nuk ka asnjë krahasim me një produkt përkatës në mbarë botën. Produkti është i punuar me dorë, me densitet të lartë. Ideale për profesionistët. E garantuar per lyerje 3000 m2. E disponueshme ne dimensionet 18cm-24cm

L2,000L2,200

@ Bojra Tirana
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

RRUL BOJE ME LESH ROLLEX

RRUL BOJE ME LESH ROLLEX

  • Është produkti kryesor i kompanisë Rollex. Nuk ka asnjë krahasim me një produkt përkatës në mbarë botën. Produkti është i punuar me dorë, me densitet të lartë. Ideale për profesionistët. E garantuar per lyerje 3000 m2. E disponueshme ne dimensionet 18cm-24cm
  • Nëse po kërkoni t’i jepni mureve tuaja një shtresë të freskët bojë, mos kërkoni më larg se dyqani ynë! Ne jemi te specializuar në rrotullat e bojës me cilësi të lartë që janë perfekte për çdo projekt lyerjeje, të madh apo të vogël.
  • Rolet tona të bojës vijnë në një sërë madhësish dhe materialesh, kështu që ju mund të gjeni atë të përsosur për nevojat tuaja. Nëse jeni duke pikturuar një dhomë të madhe ose një mur të vogël me theks, ne ju kemi mbuluar. Roletat tanë janë krijuar për të siguruar mbulim të qetë dhe të barabartë, në mënyrë që të arrini rezultate me pamje profesionale çdo herë.
  • Ne ofrojmë gjithashtu një sërë aksesorësh për t’ju ndihmuar ta bëni projektin tuaj të pikturës më të lehtë dhe më efikas. Nga shtyllat zgjatuese që ju lejojnë të arrini muret dhe tavanet e larta deri te tabakatë e lyerjes që e bëjnë të lehtë zhytjen e rulit tuaj, ne kemi gjithçka që ju nevojitet për të kryer punën siç duhet.
  • Në dyqanin tonë, ne jemi të përkushtuar t’u ofrojmë klientëve tanë përvojën më të mirë të mundshme. Kjo është arsyeja pse ne ofrojmë shërbim të nivelit të lartë ndaj klientit dhe një garanci kënaqësie për të gjitha produktet tona. Nëse nuk jeni plotësisht të kënaqur me blerjen tuaj, ne do të bëjmë gjithçka që mundemi për ta bërë atë të drejtë.
  • Pra, pse të presim? Vizitoni dyqanin tonë sot për të shfletuar përzgjedhjen tonë të rrotullave dhe aksesorëve të bojës. Pavarësisht nëse jeni një piktor profesionist ose një entuziast i DIY-ve, ne kemi gjithçka që ju nevojitet për të arritur rezultate të bukura dhe afatgjata.

Njihuni me produktet tona BOJRA TIRANA

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Specification: RRUL BOJE ME LESH ROLLEX


Warning: Undefined array key 0 in /home/customer/www/industriale.al/public_html/wp-content/plugins/rehub-framework/includes/helper-functions.php on line 644
Gjatësia cm

18cm, 24cm

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “RRUL BOJE ME LESH ROLLEX”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PISTOLETË PËR BOJRA MAKINASH
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Bojë akrilike Isofarben W95

Bojë akrilike Isofarben W95

Sold by Bojra Tirana
L3,800L10,000
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Rezin Epokside me 2 komponentë

Rezin Epokside me 2 komponentë

Sold by Bojra Tirana
L2,900L12,500
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJE E ZEZE MAT MASTER NITROFAST
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Llaç për ankorim MAPEFILL
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Boje Plastike Master - Kraft Paints
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart