Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

Sharrë rrethore INGCO CS18568

L8,900

 • Tensioni:220-240V~50/60Hz
 • Fuqia hyrëse: 1600 W
 • Shpejtësia pa ngarkesë: 5000 rpm
 • Diametri i tehut: 185×20 mm
 • Kapaciteti i prerjes:
 • 45 gradë: 45 mm
 • 90 gradë: 65 mm
 • Thellësia e rregullueshme e prerjes
 • Prerje pjerrëse e rregullueshme
 • Me 1 copë teh 185 mm
 • Me 1 grup furça ekstra karboni
 • Paketuar sipas kutisë me ngjyra​

L8,900

@ Bojra Tirana
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

Sharrë rrethore INGCO CS18568

Sharrë rrethore INGCO CS18568

Artizanat me besim: Prezantimi i sharrës rrethore INGCO 1600W

Ngritni lojën tuaj të përpunimit të drurit me sharrën rrethore INGCO 1600W, një mjet i gjithanshëm dhe i fuqishëm për prerje të sakta në materiale të ndryshme. Kjo sharrë e fortë krenohet me një motor 1600 W, i cili copëton pa mundim dru, plastikë dhe madje edhe metal të hollë. Tehu i tij 185 mm dhe cilësimet e rregullueshme e bëjnë atë zgjedhjen perfekte për entuziastët dhe profesionistët.

Ja pse sharra rrethore INGCO 1600W duhet të jetë shoqëruesi juaj i prerjes:

 • Lëshoni fuqinë e saktë: Motori 1600 W jep fuqi të mjaftueshme për prerje të pastra dhe efikase, duke minimizuar copëtimin dhe grisjen. Sharra arrin një shpejtësi mbresëlënëse 5000 rpm pa ngarkesë, duke siguruar përparim të shpejtë në projektet tuaja.
 • Kontroll në çdo kënd: Arritni prerje perfekte me thellësi të rregullueshme të prerjes dhe kënde të pjerrëta (deri në 45°). Pavarësisht nëse jeni duke bërë çarje të drejta, mitra të ndërlikuara ose pjerrësi me kënd, kjo sharrë ofron fleksibilitetin që ju nevojitet.
 • Arritni më thellë, preni më gjerë: Trajtoni materialet më të trasha me lehtësi falë kapacitetit mbresëlënës të prerjes 65 mm në 90 gradë dhe 45 mm në 45 gradë. Kjo sharrë zgjeron mundësitë tuaja krijuese dhe trajton nevoja të ndryshme projektesh.
 • Gjithmonë i përgatitur: Asnjëherë mos u kapni i papërgatitur. Tehu i përfshirë 185 mm dhe furçat shtesë të karbonit sigurojnë që të jeni gati për të ndërmarrë çdo projekt pa ndërprerje.
 • Ndërtuar për të qëndruar: Ndërtimi i qëndrueshëm me materiale të cilësisë së lartë garanton performancë dhe besueshmëri afatgjatë, duke e bërë këtë sharrë një investim të vlefshëm në kutinë tuaj të veglave.
 • I përshtatshëm dhe i mbrojtur: Kutia me ngjyra të qëndrueshme siguron ruajtje dhe transport të sigurt, duke e mbajtur sharrën tuaj të mbrojtur kur nuk është në përdorim.

Më shumë se një mjet prerës, sharra rrethore INGCO 1600W është çelësi juaj për të zhbllokuar mundësitë e pakufishme krijuese. Pavarësisht nëse jeni duke punuar me mobilje, duke ndërtuar rafte ose duke trajtuar rinovimet, kjo sharrë ju fuqizon të punoni me saktësi dhe besim.

Videos: Sharrë rrethore INGCO CS18568

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Sharrë rrethore INGCO CS18568”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Llaç dy-komponentësh për hidroizolimin PLANISEAL 288
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Koll për pllaka qeramike KERASET
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KIT PER RIGJENERIM FENERESH PHILIPS
KIT PER RIGJENERIM FENERESH PHILIPS
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Pompe Lavazhi 2100W LVR4 150 WPS
Pompe Lavazhi 2100W LVR4 150 WPS
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Mikrocimento 2K per dyshem dhe mure
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
HIDROIZOLUES TARRACASH ISOMAT PU-510
HIDROIZOLUES TARRACASH ISOMAT PU-510
Sharrë rrethore INGCO CS18568
Sharrë rrethore INGCO CS18568
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart