Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

Pompe Lavazhi 1800W RACE 130

Add your review

L14,500

RACE 130

 • Kodi i produktit 36051-00025
 • Presioni maksimal (bar) 130
 • Shkalla e dërgesës l/h max 400
 • Fuqia e absorbuar (W) 1800
 • furnizimi me energji elektrike (V-Hz) 230-50
 • Pesha bruto (Kg) 10.6
 • Dimensionet e produktit (cm) 28 x 26 h78

L14,500

@ Bojra Tirana
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

Pompe Lavazhi 1800W RACE 130

Pompe Lavazhi 1800W RACE 130

Bojra Tirana: Lëshoni vrapuesin brenda – Prezantimi i larës me presion të lartë LAVOR RACE 130

Bëhuni gati për të pastruar me shpejtësi rrugën tuaj drejt një parajse të shkëlqyeshme me rondele LAVOR RACE 130 me presion të lartë, e disponueshme tani në Bojra Tirana. Ky central i prodhimit italian kombinon cilësinë e pakompromis me performancën e pakrahasueshme, duke i lënë sipërfaqet tuaja të shkëlqejnë pa mundim.

Precisioni italian takohet me shpejtësinë e garave

Përjetoni cilësinë superiore dhe inxhinierinë e përpiktë për të cilën njihet Italia. LAVOR RACE 130 është ndërtuar me materiale të qëndrueshme për të përballuar edhe detyrat më të vështira të pastrimit. Presioni i tij maksimal prej 130 bar pret papastërtitë dhe papastërtitë si një makinë garash në pistë, ndërsa motori i fuqishëm 1800 vat siguron një shpejtësi të shpërndarjes së ujit prej 400 litrash në orë për pastrim të shpejtë rrufe.

Pompe Lavazhi 1800W RACE 130 Dizajn kompakt, manovrim i lehtë

Mos lejoni që fuqia e tij t’ju mashtrojë. LAVOR RACE 130 është çuditërisht kompakt dhe i manovrueshëm, me peshë vetëm 10,6 kilogramë dhe me përmasa 28 x 26 x 78 centimetra. Kjo e bën të lehtë lundrimin në hapësira të ngushta dhe ruajtjen e përshtatshme. Plus, dizajni i tij miqësor për përdoruesit ju lejon të përballeni me çdo sfidë pastrimi me shkathtësi të ngjashme me vrapuesit.

Komoditet i integruar për pastrim të lehtë:

 • Prodhuar në Itali me materiale të cilësisë së lartë për performancë afatgjatë (Kodi i produktit: 36051-00025)
 • Lëshoni shpejtësinë e pastrimit me presion maksimal 130 bar
 • Largoni papastërtitë me një blic me një motor të fuqishëm 1800 vat dhe shpejtësi të furnizimit me ujë 400 l/h
 • Tre pistona dhe kokë pompe alumini për qëndrueshmëri dhe performancë të jashtëzakonshme
 • Sistemi i ndalimit automatik për siguri dhe komoditet të shtuar
 • Depozita e integruar e detergjentit për thithje të drejtpërdrejtë – thjesht shtoni solucionin tuaj të pastrimit dhe shkoni
 • Hapësira e magazinimit të aksesorëve mban gjithçka të organizuar dhe brenda mundësive
 • Karrocë me dorezë ergonomike për transport të lehtë dhe manovrim
 • Komplet standard i aksesorëve duke përfshirë lente fikse dhe pastrues oborrish për detyra të ndryshme

Zbuloni avantazhin e Bojra Tirana

Bojra Tirana, ne jemi të pasionuar për t’u ofruar klientëve tanë pajisjet më të mira të pastrimit në dispozicion. Vizitoni dyqanin tonë sot dhe provoni LAVOR RACE 130 nga dora e parë. Me mjeshtërinë e tij italiane, performancën e fuqishme dhe veçoritë e përshtatshme, është zgjidhja e përsosur për të arritur pa mundim një përfundim të pastër në kohë rekord.

Mos prit më. Porositni sot LAVOR RACE 130 dhe transformoni rutinën tuaj të pastrimit në një garë drejt sipërfaqeve të pastra me gaz!

 

Dokumentacioni i bashkangjitur

Njihuni me produktet tona BOJRA TIRANA

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Videos: Pompe Lavazhi 1800W RACE 130

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Pompe Lavazhi 1800W RACE 130”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Pastrues i lëngshëm FUGA SHINE
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KOMPRESOR 100L ME 2-MOTORRA SILENCIOZ PA-VAJ
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Llak Druri Wood Shield - Kraft Paints
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Llac bllokues i ujit LAMPOSILEX
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Ngjitës çimentoje me dy-komponentë GRANIRAPID
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Grafiato dekorative Silicat Putz
Pompe Lavazhi 1800W RACE 130
Pompe Lavazhi 1800W RACE 130
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart