Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

Spray ngjitës me spërkatje universale

L600

  • Për fiksim të përkohshëm dhe të përhershëm
  • Lehtë për t’u përdorur
  • Të shpejtë dhe të fortë
  • Rezistent ndaj lagështirës

L600

@ Bojra Tirana
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

Spray ngjitës me spërkatje universale

Spray ngjitës me spërkatje universale

  • Për fiksim të përkohshëm dhe të përhershëm
  • Lehtë për t’u përdorur
  • Të shpejtë dhe të fortë
  • Rezistent ndaj lagështirës

TË PËRSHTATSHME PËR:

Për ngjitjen e letrës, kartonit, kolazheve, fletëve metalike, lëkurës, shamisë, shumë plastikës, tekstileve, Styrofoam® etj. me vete dhe shumë materiale të tjera si dru, qeramikë, qelq etj.

JO I PËRSHTATSHËM PËR:

Jo i përshtatshëm për PE, PP.

PARA PËRDORIMIT:

Kushtet e punës

Mos e përdorni në temperatura nën +10 °C.

Siguria personale

Ngjitësja me spërkatje përmban tretës të paqëndrueshëm, shumë të ndezshëm. Duhet të merren masat e duhura kur përdorni dhe ruani këtë produkt. Kur aplikoni produktin në sipërfaqe më të mëdha, siguroni ajrim të mirë në zonën e punës.

Kërkesat sipërfaqësore

Zonat që do të ngjiten duhet të jenë të thata dhe pa pluhur ose yndyrë.

Mbulimi

5 m2/l, aplikohet në të dyja anët

GJATË PËRDORIMIT:

Udhëzimet për përdorim

Shkundni kanaçen përpara përdorimit. Sigurohuni që distanca ndërmjet grykës së spërkatjes dhe materialit që do të lyhet të jetë 20-25 cm. Spërkateni ngjitësin mirë dhe vazhdimisht. Ngjitës: 1. i përhershëm: Aplikoni një shtresë të hollë dhe të barabartë në të dy sipërfaqet. Prisni për të paktën 10 minuta, më pas shtypni pjesët së bashku fort. Lidhjet menjëherë – korrigjimi nuk është më i mundur! Sa më i madh të jetë presioni, aq më i mirë është rezultati i lidhjes. Kohëzgjatja e presionit nuk është thelbësore për forcën e lidhjes. 2. e përkohshme: Aplikoni një shtresë të hollë dhe të barabartë në pjesën që dëshironi të mbetet e lëvizshme dhe prisni të paktën 20 min. Më pas pjesa është vetëngjitëse dhe mund të fiksohet dhe hiqet disa herë.

Njihuni me produktet tona BOJRA TIRANA

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Spray ngjitës me spërkatje universale”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Stuko patinimi ISO SPACHTEL ELASTISCH
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PAJISJE PËR LARJE FENERËSH ME AVULL
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Kompresor monofaze MICHELIN 50L-8BAR
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Ngjitës çimentoje me dy-komponentë GRANIRAPID
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PECETE PASTRIMI K2 KING 40X60cm
PECETE PASTRIMI K2 KING 40X60cm
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
TRANSPALETE INGCO 2.5-TON
Spray ngjitës me spërkatje universale
Spray ngjitës me spërkatje universale
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart