Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

Shkumë e Pazgjerueshme – Tekapur Low Expansion

L700

Për fiksimin, ngjitjen dhe mbylljen e elementeve ndërtimore siç janë policat (shiritat) nën dritare, shkallët ose shiritat dekorues. Ngjitet shkëlqyeshëm në të gjitha materialet ndërtimore, përveç në PTFE, silikon dhe polietilen. Pas vendosjes shumë pak zmadhohet, për këtë është veçanërisht e përshtatshme për përdorime ku bymimi i shkumës është faktor pengues. Mundëson ngjitje të lehtë edhe në sipërfaqe jo të rrafshëta, pasi që rrafshon sipërfaqen. Vendosja precize e shkumës mundëson kryerje të shpejtë të punimeve dhe harxhim ekonomik.

Shkumë e Pazgjerueshme – Tekapur Low Expansion

L700


Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/customer/www/industriale.al/public_html/wp-content/plugins/Order_On_Whatsapp_For_Dokan/Order_On_Whatsapp_For_Dokan.php on line 108
Sold by
TKK
@ Petro Beqiri
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

Shkumë e Pazgjerueshme – Tekapur Low Expansion

Shkumë e Pazgjerueshme – Tekapur Low Expansion

Për fiksimin, ngjitjen dhe mbylljen e elementeve ndërtimore siç janë policat (shiritat) nën dritare, shkallët ose shiritat dekorues. Ngjitet shkëlqyeshëm në të gjitha materialet ndërtimore, përveç në PTFE, silikon dhe polietilen. Pas vendosjes shumë pak zmadhohet, për këtë është veçanërisht e përshtatshme për përdorime ku bymimi i shkumës është faktor pengues. Mundëson ngjitje të lehtë edhe në sipërfaqe jo të rrafshëta, pasi që rrafshon sipërfaqen. Vendosja precize e shkumës mundëson kryerje të shpejtë të punimeve dhe harxhim ekonomik.

Njihuni me produktet tona TKK

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Specification: Shkumë e Pazgjerueshme – Tekapur Low Expansion


Warning: Undefined array key 0 in /home/customer/www/industriale.al/public_html/wp-content/plugins/rehub-framework/includes/helper-functions.php on line 644
Paketimi

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Shkumë e Pazgjerueshme – Tekapur Low Expansion”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare
Silikon për Oxhak - Tekadom 1200 °C
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Silikon - Tekasil WS

Silikon – Tekasil WS

Sold by TKK
L1,100
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Spraj Pastrimi - Tekasol Apursil
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Silikon Akrilik - Tekadom Acryl Rough
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Spraj Zinku - Tekasol Zinc 98%
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Silikon Varkash - Tekaflex MS Marine DC
Shkumë e Pazgjerueshme – Tekapur Low Expansion
Shkumë e Pazgjerueshme – Tekapur Low Expansion
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart