Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

Silikon Fleksibël – Tekadom Acryflex

L450

Masë mbyllëse plasto-elastike për përdorim të gjërë për fuga elastike dhe mbyllje në mjedise të lagështa. Ngjitje të shkëlqyer në materialet të ndryshme (beton, dru, gjips, pllaka qeramike, pllaka gjipsi, qelq, alumin, metale, PVC …). Shumë elastike dhe rezistente ndaj mykut. Mund të ngjyroset. Nuk përmban tretës. Është rezistente ndaj ndikimeve atmosferike, rrezeve të diellit dhe kohës.

Silikon Fleksibël – Tekadom Acryflex

L450


Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/customer/www/industriale.al/public_html/wp-content/plugins/Order_On_Whatsapp_For_Dokan/Order_On_Whatsapp_For_Dokan.php on line 108
Sold by
TKK
@ Petro Beqiri
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

Silikon Fleksibël – Tekadom Acryflex

Silikon Fleksibël – Tekadom Acryflex

Masë mbyllëse plasto-elastike për përdorim të gjërë për fuga elastike dhe mbyllje në mjedise të lagështa. Ngjitje të shkëlqyer në materialet të ndryshme (beton, dru, gjips, pllaka qeramike, pllaka gjipsi, qelq, alumin, metale, PVC …). Shumë elastike dhe rezistente ndaj mykut. Mund të ngjyroset. Nuk përmban tretës. Është rezistente ndaj ndikimeve atmosferike, rrezeve të diellit dhe kohës.

Silikon jashtzakonisht fleksibel ngjites plastoelastik per ngjitjen e materialeve te ndryshme, beton, dru, plastik, pllaka qeramike, xham, alumin, metal, pvc, hekur. Qendrueshmeri e lëvizjes së produktit është deri në 20%. Aplikohet per ngjitjen e dyerve dhe dritareve, instalimin dhe ngjitjen e hidrosanitareve, mureve prej alumini ose metali, per sistemet e ventilimit, ngjitjen e pllakave. Rezistent ndaj Mykyt, nuk ka arome, nuk rreshket ne fuga vertikale, i papershkueshem nga uji kur thahet, UV rezistent dhe ndaj kushteve atmosferike, nuk permban solvent, pastrohet lehtesisht me uje gjate aplikimit.

Njihuni me produktet tona TKK

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Specification: Silikon Fleksibël – Tekadom Acryflex


Warning: Undefined array key 0 in /home/customer/www/industriale.al/public_html/wp-content/plugins/rehub-framework/includes/helper-functions.php on line 644
Paketimi

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Silikon Fleksibël – Tekadom Acryflex”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Shkumë për ngjitje te tjegullave
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Pastrues Pistelete për Shkuma
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Silikon Pasqyrash - Tekafix Mirror
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Silikon për Ankorim – Tekafix Anchor PE-1
Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare
Silikon Ngjitës për ulluqe - Tekaflex Roof
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Spraj Zinku - Tekasol Zinc 98%
Silikon Fleksibël – Tekadom Acryflex
Silikon Fleksibël – Tekadom Acryflex
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart