Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

Spraj antindryshk – Tekasol Degrip

L403

Sprej për lirimin dhe zhvidhojsen të materialeve të kapur nga ndryshku dhe oksidimi. Përmirëson procesin e lirimit të vidave, fijeve, nyjeve dhe të gjitha pjesëve mekanike. Është i përshtatshëm edhe për mbrojtjen e metali nga korrozioni dhe lagështia. Nuk është i dëmshëm për metale, dru ose gomë. Siguron fuqi të lartë të tretjes dhe penetrimit. Krijon cipë të qëndrueshme të papërshkueshme nga uji dhe zgjat jëtëgjatësinë e pajisjes mekanike.

Spraj antindryshk – Tekasol Degrip

L403


Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/customer/www/industriale.al/public_html/wp-content/plugins/Order_On_Whatsapp_For_Dokan/Order_On_Whatsapp_For_Dokan.php on line 108
Sold by
TKK
@ Petro Beqiri
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

Spraj antindryshk – Tekasol Degrip

Spraj antindryshk – Tekasol Degrip

Sprej për lirimin dhe zhvidhojsen të materialeve të kapur nga ndryshku dhe oksidimi. Përmirëson procesin e lirimit të vidave, fijeve, nyjeve dhe të gjitha pjesëve mekanike. Është i përshtatshëm edhe për mbrojtjen e metali nga korrozioni dhe lagështia. Nuk është i dëmshëm për metale, dru ose gomë. Siguron fuqi të lartë të tretjes dhe penetrimit. Krijon cipë të qëndrueshme të papërshkueshme nga uji dhe zgjat jëtëgjatësinë e pajisjes mekanike.

Përdoret për pastrimin e materialeve të prekur nga ndryshku ose oksidimi. Për bulonat, fijet, nyjet dhe çdo pjesë mekanike. Ai është i përshtatshëm për mbrojtjen e metaleve kundër korrozionit dhe lagështisë. Lë një shtrese mbrojtëse afatgjatë të papërshkueshëm.

Njihuni me produktet tona TKK

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Specification: Spraj antindryshk – Tekasol Degrip


Warning: Undefined array key 0 in /home/customer/www/industriale.al/public_html/wp-content/plugins/rehub-framework/includes/helper-functions.php on line 644
Paketimi

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Spraj antindryshk – Tekasol Degrip”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Silikon - Tekasil WS

Silikon – Tekasil WS

Sold by TKK
L1,100
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Shkumë për mbushje - Tekapur Universal
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Silikon Pasqyrash - Tekafix Mirror
Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare
Silikon për Oxhak - Tekadom 1200 °C
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Spraj Pastrimi - Tekasol Apursil
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Silikon Nxehtësie - Tekasil 300°C Acetat
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart