Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

Silikon Mermeri – Tekafix Marble

L750

Për ngjitjen dhe mbylljen e mermerit, gurit natyror, granitit, gurit për terraca, porfidev … Është i përshtatshëm për ngjitjen e këtyre materialeve në metale, respektivisht konstruksione metalike, për mbyllje në fasada nga gurët natyrorë dhe për mbyllje në mjedise të lagështa. Nuk lën njolla në mermer ose gur natyror. Nuk rrëshqet nga fugat vertikale. Është rezistent ndaj shiut, borës, temperaturat ekstreme, kimikateve dhe mykut. Është rezistent ndaj rrezeve UV dhe nuk shkakton korrozion.

Silikon Mermeri – Tekafix Marble

L750


Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/customer/www/industriale.al/public_html/wp-content/plugins/Order_On_Whatsapp_For_Dokan/Order_On_Whatsapp_For_Dokan.php on line 108
Sold by
TKK
@ Petro Beqiri
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

Silikon Mermeri – Tekafix Marble

Silikon Mermeri – Tekafix Marble

Për ngjitjen dhe mbylljen e mermerit, gurit natyror, granitit, gurit për terraca, porfidev … Është i përshtatshëm për ngjitjen e këtyre materialeve në metale, respektivisht konstruksione metalike, për mbyllje në fasada nga gurët natyrorë dhe për mbyllje në mjedise të lagështa. Nuk lën njolla në mermer ose gur natyror. Nuk rrëshqet nga fugat vertikale. Është rezistent ndaj shiut, borës, temperaturat ekstreme, kimikateve dhe mykut. Është rezistent ndaj rrezeve UV dhe nuk shkakton korrozion.

Silikon neutral, per te ngjitur mermer dhe gur natyror. I pershtatshem per te ngjitur guret ne fasade deorative, dhe ku kerkohet higjene sanitare. Qendron elastik, eshte UV rezistent, nuk ze myk, nuk le shenja ne mermer ose ne gur, rezistent ndaj kushteve atmosferike. Eshte per ngjitje te ndryshme ne tualet, rezistent ndaj kimikateve te ndryshme. i qendrueshem ndaj levizjeve deri ne 20%.

Njihuni me produktet tona TKK

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Specification: Silikon Mermeri – Tekafix Marble


Warning: Undefined array key 0 in /home/customer/www/industriale.al/public_html/wp-content/plugins/rehub-framework/includes/helper-functions.php on line 644
Paketimi

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Silikon Mermeri – Tekafix Marble”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Pastrues Pistelete për Shkuma
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Silikon Nxehtësie - Tekasil 300°C Acetat
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Spraj antindryshk - Tekasol Degrip
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Silikon - Tekasil WS

Silikon – Tekasil WS

Sold by TKK
L1,100
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Spraj Zinku - Tekasol Zinc 98%
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Silikon Xhami - Tekafix Aquarium
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart