Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

Silikon Nxehtësie – Tekasil 300°C Acetat

L800

Silikon ngjites i forte, rezistent ne temp. 250°C, dhe perkohesisht deri 300°C, ngjit ne xham, në qeramikë, në alumin. UV rezistent, rezistent ndaj kimikateve dhe kushteve atmosferike (ngrice, bore, shi, diell).

Silikon Nxehtësie – Tekasil 300°C Acetat

L800

Sold by
TKK
@ Petro Beqiri
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

Silikon Nxehtësie – Tekasil 300°C Acetat

Silikon Nxehtësie – Tekasil 300°C Acetat

Për mbylljen e fugave të cilat iu nënshtrohen temp. të larta (psh. te motorët), për mbylljen e elementeve termike në pajisje të ndryshme, për tuba të shkarkimit. Ngjitje të shkëlqyer në shumicën e materialeve silikate, qelq dhe alumin. Ruan karakteristikat elastike gjatë ndikimeve të vazhdueshme deri në 300°C. Nuk rrëshqet nga fugat vertikale. Është rezistente ndaj të gjitha ndikimeve atmosferike dhe kimikateve të ndryshme. Ka qëndrueshmëri UV.

Silikon ngjites i forte, rezistent ne temp. 250°C, dhe perkohesisht deri 300°C, ngjit ne xham, në qeramikë, në alumin. UV rezistent, rezistent ndaj kimikateve dhe kushteve atmosferike (ngrice, bore, shi, diell).

Njihuni me produktet tona TKK

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Specification: Silikon Nxehtësie – Tekasil 300°C Acetat

Paketimi

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Silikon Nxehtësie – Tekasil 300°C Acetat”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Spraj Pastrimi - Tekasol Apursil
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Silikon Mermeri - Tekafix Marble
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Spraj Zinku - Tekasol Zinc 98%
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Silikon Fleksibël - Tekadom Acryflex
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Spraj antindryshk - Tekasol Degrip
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Silikon për Ankorim – Tekafix Anchor PE-1
Silikon Nxehtësie – Tekasil 300°C Acetat
Silikon Nxehtësie – Tekasil 300°C Acetat
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart