Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

Silikon Akrilik – Tekafix BT

L300

Për ngjitjen dhe fiksimin e materialeve poroze ndërtimore dhe EPS-ve (për ngjitjen e pllakave prej stiropori, stolive dekoruese, parmakëve nën dritare, pllakave të qeramikës, listelave dekorues prej druri …). Për mbushjen e çarjeve të vogla në mure. Në mënyrë efikase ngjet EPS, drurin, betonit, qeramikën, gurin … Mund të vendoset në sipërfaqe të lagështa. Masa e njomë mund të pastrohet me ujë. Është produkt ekologjik. Nuk shkakton korrozion.

Silikon Akrilik – Tekafix BT

L300


Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/customer/www/industriale.al/public_html/wp-content/plugins/Order_On_Whatsapp_For_Dokan/Order_On_Whatsapp_For_Dokan.php on line 108
Sold by
TKK
@ Petro Beqiri
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

Silikon Akrilik – Tekafix BT

Silikon Akrilik – Tekafix BT

Për ngjitjen dhe fiksimin e materialeve poroze ndërtimore dhe EPS-ve (për ngjitjen e pllakave prej stiropori, stolive dekoruese, parmakëve nën dritare, pllakave të qeramikës, listelave dekorues prej druri …). Për mbushjen e çarjeve të vogla në mure. Në mënyrë efikase ngjet EPS, drurin, betonit, qeramikën, gurin … Mund të vendoset në sipërfaqe të lagështa. Masa e njomë mund të pastrohet me ujë. Është produkt ekologjik. Nuk shkakton korrozion.

Silikon me baze akrilike, per ngjitje te shpejt te materialeve poroze, si dru, polisterol, qeramik, beton, per mbullje te plasaritjeve ne mur, eshte pa solvent, pa ere, pastrohet lehtesisht me uje. Perdoret per ngjitjen e materialeve me ngarkese jo shume te rende.

Njihuni me produktet tona TKK

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Specification: Silikon Akrilik – Tekafix BT


Warning: Undefined array key 0 in /home/customer/www/industriale.al/public_html/wp-content/plugins/rehub-framework/includes/helper-functions.php on line 644
Paketimi

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Silikon Akrilik – Tekafix BT”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Silikon Mermeri - Tekafix Marble
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Silikon Xhamash - Tekasil Neutral
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Silikon për Ankorim – Tekafix Anchor PE-1
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Pastrues Pistelete për Shkuma
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Shkumë për mbushje - Tekapur Universal
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Shkumë për ngjitje Polisteroli EPS
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart