Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

Shkumë për mbushje – Tekapur Universal

L500

Për mbyllje, montim, mbushje, izolim dhe instalime më të lehta. Ngjitet shkëlqyeshëm në të gjitha materialet ndërtimore, përveç në PTFE, silikon dhe polietilen. Ofron izolim të mirë akustik dhe termik.

Shkumë për mbushje – Tekapur Universal

L500

Sold by
TKK
@ Petro Beqiri
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

Shkumë për mbushje – Tekapur Universal

Shkumë për mbushje – Tekapur Universal

Për mbyllje, montim, mbushje, izolim dhe instalime më të lehta. Ngjitet shkëlqyeshëm në të gjitha materialet ndërtimore, përveç në PTFE, silikon dhe
polietilen. Ofron izolim të mirë akustik dhe termik.

Njihuni me produktet tona TKK

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Specification: Shkumë për mbushje – Tekapur Universal

Paketimi

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Shkumë për mbushje – Tekapur Universal”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Silikon Akrilik - Tekadom Acryl Rough
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Silikon Xhami Makine - Tekafix Windscreen
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Spraj Pastrimi - Tekasol Apursil
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Silikon - Tekasil WS

Silikon – Tekasil WS

Sold by TKK
L1,100
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Spraj antindryshk - Tekasol Degrip
Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare
Silikon Pasqyrash - Tekafix Mirror
Shkumë për mbushje – Tekapur Universal
Shkumë për mbushje – Tekapur Universal
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart