Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

Silikon Parketi – Tekadom Parquet

L300

Për punime finale të shtrimit të parketeve. Mbush dhe mbyll fugat ndërmjet pllakave prej druri, listelave, murit dhe pragjeve. Është i përshtatshëm për mbushjen plasaritjeve të vogla në parket dhe riparimin e mobiljeve. Ngjitje të shkëlqyer në materiale poroze të llakuara ose të pallakuara. Mund të gërryhet dhe ngjyroset, mund të vendoset në sipërfaqe të lagështa. Nuk rrëshqet nga fugat vertikale. Nuk përmban tretës. Është rezistente ndaj ndikimeve atmosferike, rrezeve të diellit dhe kohës.

Silikon Parketi – Tekadom Parquet

L300


Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/customer/www/industriale.al/public_html/wp-content/plugins/Order_On_Whatsapp_For_Dokan/Order_On_Whatsapp_For_Dokan.php on line 108
Sold by
TKK
@ Petro Beqiri
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

Silikon Parketi – Tekadom Parquet

Silikon Parketi – Tekadom Parquet

Për punime finale të shtrimit të parketeve. Mbush dhe mbyll fugat ndërmjet pllakave prej druri, listelave, murit dhe pragjeve. Është i përshtatshëm për mbushjen plasaritjeve të vogla në parket dhe riparimin e mobiljeve. Ngjitje të shkëlqyer në materiale poroze të llakuara ose të pallakuara. Mund të gërryhet dhe ngjyroset, mund të vendoset në sipërfaqe të lagështa. Nuk rrëshqet nga fugat vertikale. Nuk përmban tretës. Është rezistente ndaj ndikimeve atmosferike, rrezeve të diellit dhe kohës.

Silikon me baze akrilike per mbushje dhe ngjitje ne parket, badiskope parketi dhe mur. UV rezistent, mund te lyhet, I papershkueshem nga uji, fortesohet mbas tharjes.

Njihuni me produktet tona TKK

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Specification: Silikon Parketi – Tekadom Parquet


Warning: Undefined array key 0 in /home/customer/www/industriale.al/public_html/wp-content/plugins/rehub-framework/includes/helper-functions.php on line 644
Paketimi

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Silikon Parketi – Tekadom Parquet”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Silikon për Ankorim - Tekafix Anchor VE-2
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Silikon Xhami Makine - Tekafix Windscreen
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Shkumë e Pazgjerueshme - Tekapur Low Expansion
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Silikon Akrilik - Tekadom Acryl Rough
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Silikon Pasqyrash - Tekafix Mirror
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Shkumë për mbushje - Tekapur Universal
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart