Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

Silikon Varkash – Tekaflex MS Marine DC

L780L1,300

Për mbyllje në kuvertë dhe nënkuvertë. Ngjitje të mirë në drurin tik dhe lloje tjera të drunjeve si dhe në hekur, alumin, qelq dhe masa artificiale. Është rezistent ndaj ujit të detit dhe të ëmbël, rrezeve UV, temp. të larta dhe kimikateve të ndryshme. nuk është i dëmshëm për mjedisin, nuk lën njolla, nuk shkakton korrozion, mund të ngjyroset dhe gërrryhet.

Silikon Varkash – Tekaflex MS Marine DC
SKU: N/A

L780L1,300


Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/customer/www/industriale.al/public_html/wp-content/plugins/Order_On_Whatsapp_For_Dokan/Order_On_Whatsapp_For_Dokan.php on line 108
Sold by
TKK
@ Petro Beqiri
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

Silikon Varkash – Tekaflex MS Marine DC

Silikon Varkash – Tekaflex MS Marine DC

Për mbyllje në kuvertë dhe nënkuvertë. Ngjitje të mirë në drurin tik dhe lloje tjera të drunjeve si dhe në hekur, alumin, qelq dhe masa artificiale. Është rezistent ndaj ujit të detit dhe të ëmbël, rrezeve UV, temp. të larta dhe kimikateve të ndryshme. nuk është i dëmshëm për mjedisin, nuk lën njolla, nuk shkakton korrozion, mund të ngjyroset dhe gërrryhet.

Silikon me baze polimeri qe perdoret per ngjitje ne kuverten e anijeve dhe e ben te papershkueshme nga uji. Ngjit shume mire ne shumicen e materialeve si dru, metale, alumin, çelik, bakër, beton, qeramikë, polikarbonat, poliester, gome, mermer, qelq, PVC, pasqyrë. Eshte ekologjik pa solvent, pa arome, UV rezistent, jo gerryes ndaj metaleve, kundra mykut, rezistent ndaj ujit te detit.

Njihuni me produktet tona TKK

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Specification: Silikon Varkash – Tekaflex MS Marine DC


Warning: Undefined array key 0 in /home/customer/www/industriale.al/public_html/wp-content/plugins/rehub-framework/includes/helper-functions.php on line 644
Paketimi

,

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Silikon Varkash – Tekaflex MS Marine DC”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Silikon Mermeri - Tekafix Marble
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Silikon Bitumi - Tekadom Bitumen
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Silikon Xhami - Tekafix Aquarium
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Silikon për Ankorim - Tekafix Anchor VE-2
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Silikon Xhamash - Tekasil Neutral
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Pastrues Pistelete për Shkuma
Silikon Varkash – Tekaflex MS Marine DC
Silikon Varkash – Tekaflex MS Marine DC

L780L1,300

Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart