Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

Spraj Zinku – Tekasol Zinc 98%

L600

Lyerje mbrojtëse për metale. Krijon shtresë të fortë dhe të qëndrueshme metalike e cila mbron sipërfaqet e metaleve nga korrozioni dhe ndikimet atmosferike siç janë uji dhe kripa. Mund të ngjyroset ose lihet si mbrojtje finale e metalit. Veçanërisht është e përshtatshme për mbrojtjen e pjeseve të galvanizuar të salduara.

Spraj Zinku – Tekasol Zinc 98%

L600

Sold by
TKK
@ Petro Beqiri
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

Spraj Zinku – Tekasol Zinc 98%

Spraj Zinku – Tekasol Zinc 98%

Lyerje mbrojtëse për metale. Krijon shtresë të fortë dhe të qëndrueshme metalike e cila mbron sipërfaqet e metaleve nga korrozioni dhe ndikimet atmosferike siç janë uji dhe kripa. Mund të ngjyroset ose lihet si mbrojtje finale e metalit. Veçanërisht është e përshtatshme për mbrojtjen e pjeseve të galvanizuar të salduara.

Veshje mbrojtëse për metalet. Krijon një shtresë të qëndrueshme që mbron sipërfaqet metalike nga korrozioni dhe ndikimet atmosferike si uji dhe kripërat. Mund të lyhet ose te lihet

Njihuni me produktet tona TKK

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Specification: Spraj Zinku – Tekasol Zinc 98%

Paketimi

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Spraj Zinku – Tekasol Zinc 98%”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare
Silikon Pasqyrash - Tekafix Mirror
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Shkumë për ngjitje Polisteroli EPS
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Silikon Xhamash - Tekasil Neutral
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Shkumë për mbushje - Tekapur Universal
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Silikon Parketi - Tekadom Parquet
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Silikon Fleksibël - Tekadom Acryflex
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart