Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

Silikon Xhami Makine – Tekafix Windscreen

L900

Silikon ngjites fleksibël per xham makine, fortesim te shpejtë, ngjitës me vetitë mekanike shumë të mira, rezistent ndaj kushteve atmosferike, UV rezistent.

Silikon Xhami Makine – Tekafix Windscreen

L900


Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/customer/www/industriale.al/public_html/wp-content/plugins/Order_On_Whatsapp_For_Dokan/Order_On_Whatsapp_For_Dokan.php on line 108
Sold by
TKK
@ Petro Beqiri
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

Silikon Xhami Makine – Tekafix Windscreen

Silikon Xhami Makine – Tekafix Windscreen

Për ngjitje dhe mbyllje të xhamave erëmbrojtës dhe qelqeve tjerë në karroceri të automobilave, autobusave, trenave, anijeve, rimorkiove, pirun-vinçave, kabinave të traktorëve. Ngjitje të shkëlqyer në të gjitha llojet e metaleve, qeramikës, drurit të llakuar dhe plastikave të ndryshme. Shpejt fortësohet. Mund të ngjyroset me shumicën e ngjyrave. Nuk përmban tretës. Është rezistent ndaj ndikimeve atmosferike dhe rrezeve UV. Nuk rrëshqet nga fugat vertikale dhe nuk shkakton korrozion. Sipërfaqet i mbron nga ndikimi i lagështisë së ajrit, nga ndikimet e temepraturave dhe vibrimeve.

Silikon ngjites fleksibël per xham makine, fortesim te shpejtë, ngjitës me vetitë mekanike shumë të mira, rezistent ndaj kushteve atmosferike, UV rezistent.

Njihuni me produktet tona TKK

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Specification: Silikon Xhami Makine – Tekafix Windscreen


Warning: Undefined array key 0 in /home/customer/www/industriale.al/public_html/wp-content/plugins/rehub-framework/includes/helper-functions.php on line 644
Paketimi

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Silikon Xhami Makine – Tekafix Windscreen”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Silikon për Ankorim – Tekafix Anchor PE-1
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Shkumë për ngjitje Polisteroli EPS
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Shkumë për ngjitje te tjegullave
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Silikon Akrilik - Tekafix BT
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Silikon - Tekasil WS

Silikon – Tekasil WS

Sold by TKK
L1,100
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Silikon Nxehtësie - Tekasil 300°C Acetat
Silikon Xhami Makine – Tekafix Windscreen
Silikon Xhami Makine – Tekafix Windscreen
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart