Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

Silikon për Oxhak – Tekadom 1200 °C

L850

Për mbyllje dhe riparime ku kërkohet qëndrueshmëri e lartë ndaj temp. (deri 1200°C) dhe rezistencë ndaj zjarrit. Është i përshtatshëm për furra, oxhaqe, shporete (soba) dhe për mybllje rreth gypave. Pas fortësimit, masa nuk është elastike. Është në pajtueshmëri me normativën REI 120/180 dhe nuk përmban azbest. Ngjitje të shkëlqyer në shumicën e materialeve ndërtimore (beton, alumin, tulla shamoti, qelq, çelik, hekur). Parandalon përhapjen e zjarrit, tymit dhe gazeve.

Silikon për Oxhak – Tekadom 1200 °C

L850


Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/customer/www/industriale.al/public_html/wp-content/plugins/Order_On_Whatsapp_For_Dokan/Order_On_Whatsapp_For_Dokan.php on line 108
Sold by
TKK
@ Petro Beqiri
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare

Silikon për Oxhak – Tekadom 1200 °C

Silikon për Oxhak – Tekadom 1200 °C

Për mbyllje dhe riparime ku kërkohet qëndrueshmëri e lartë ndaj temp. (deri 1200°C) dhe rezistencë ndaj zjarrit. Është i përshtatshëm për furra, oxhaqe, shporete (soba) dhe për mybllje rreth gypave. Pas fortësimit, masa nuk është elastike. Është në pajtueshmëri me normativën REI 120/180 dhe nuk përmban azbest. Ngjitje të shkëlqyer në shumicën e materialeve ndërtimore (beton, alumin, tulla shamoti, qelq, çelik, hekur). Parandalon përhapjen e zjarrit, tymit dhe gazeve.

Silikon zjarrdurues, rezistent deri ne 1200°C, perdoret ne oxhaqe, soba, mbyllja rreth tubave. Ai mund të aplikohet mbi beton, alumin, tulla zjarrduruese, çelik dhe hekur.

Njihuni me produktet tona TKK

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Specification: Silikon për Oxhak – Tekadom 1200 °C


Warning: Undefined array key 0 in /home/customer/www/industriale.al/public_html/wp-content/plugins/rehub-framework/includes/helper-functions.php on line 644
Paketimi

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Silikon për Oxhak – Tekadom 1200 °C”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Pastrues Pistelete për Shkuma
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Silikon për Ankorim – Tekafix Anchor PE-1
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Shkumë për mbushje - Tekapur Universal
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Spraj antindryshk - Tekasol Degrip
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Silikon Mermeri - Tekafix Marble
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Spraj Zinku - Tekasol Zinc 98%
Silikon për Oxhak – Tekadom 1200 °C
Silikon për Oxhak – Tekadom 1200 °C
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart