Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

Silikon për Ankorim – Tekafix Anchor VE-2

L1,300

Për ngjitjen e ankereve me ngarkesë në gur, beton, beton të lehtë, tullë të cilët mund të jenë gjithnjë nën ujë. Është i përshtatshëm për porte dhe tunele. Ngjitje jashtëzakonisht të mirë në të gjitha materialet ndërtimore. Shpejt fortësohet dhe përdoret edhe në temperatura të ulëta dhe nën nivelin e ujit. Mund të përballojë edhe ngarkesa shumë të larta. Nuk rrëshqet nga bazat vertikale. Në sipërfaqe krijon barrierë të papërshkueshme nga uji. Nuk
përmban stiren.

Silikon për Ankorim – Tekafix Anchor VE-2

L1,300

Sold by
TKK
@ Petro Beqiri
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

Silikon për Ankorim – Tekafix Anchor VE-2

Silikon për Ankorim – Tekafix Anchor VE-2

Për ngjitjen e ankereve me ngarkesë në gur, beton, beton të lehtë, tullë të cilët mund të jenë gjithnjë nën ujë. Është i përshtatshëm për porte dhe tunele. Ngjitje jashtëzakonisht të mirë në të gjitha materialet ndërtimore. Shpejt fortësohet dhe përdoret edhe në temperatura të ulëta dhe nën nivelin e ujit. Mund të përballojë edhe ngarkesa shumë të larta. Nuk rrëshqet nga bazat vertikale. Në sipërfaqe krijon barrierë të papërshkueshme nga uji. Nuk
përmban stiren.

Silikon ngjites dykomponentesh (vinyl-ester), per ankorimin e upave metalike me ngarkese te larte dhe normale ne beton, për ngarkesa dhe materiale të rënda që vazhdimisht janë nën ujë (portet, tunelet), ne gur, ne tulle. Ngurtesohet shpejt, ngjitje shume te mire ne te gjitha materialet e ndertimit.

Njihuni me produktet tona TKK

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Specification: Silikon për Ankorim – Tekafix Anchor VE-2

Paketimi

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Silikon për Ankorim – Tekafix Anchor VE-2”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Spraj antindryshk - Tekasol Degrip
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Silikon Nxehtësie - Tekasil 300°C Acetat
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Silikon - Tekasil WS

Silikon – Tekasil WS

Sold by TKK
L1,100
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Silikon për Ankorim – Tekafix Anchor PE-1
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Silikon Xhami - Tekafix Aquarium
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Shkumë për mbushje - Tekapur Universal
Silikon për Ankorim – Tekafix Anchor VE-2
Silikon për Ankorim – Tekafix Anchor VE-2
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart