Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

PISTOLETË DADICEKËSH SSD 12 BL

Add your review

L29,900

PISTOLETË DADICEKËSH SSD 12 BL

 • Tensioni i baterisë: 12 V
 • Çift rrotullues maksimal: 140 Nm / 105 ft
 • Mbajtës bit: Pushim gjashtëkëndësh 1/4 “(6,35 mm)
SKU: 601115500 Tags: ,

L29,900

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

PISTOLETË DADICEKËSH SSD 12 BL

PISTOLETË DADICEKËSH SSD 12 BL

 • Tensioni i baterisë: 12 V
 • Çift rrotullues maksimal: 140 Nm / 105 ft
 • Mbajtës bit: Pushim gjashtëkëndësh 1/4 “(6,35 mm)

Përshkrim

 • Motor unik pa furça Metabo për progres të shpejtë të punës dhe efikasitet më të lartë për çdo aplikim
 • Klasa Metabo 12 Volt – e lehtë, por e fuqishme
 • Çelës kompakt me ndikim pa tela për aplikime të vështira
 • Dritë e integruar e punës për ndriçimin e zonës së punës
 • Strehim i fortë ingranazhi i hedhur me vdesin të fortë për shpërndarje dhe qëndrueshmëri optimale të nxehtësisë
 • Me fiksim të dobishëm të rripit dhe kutinë e bitit që mund të rregullohet në anën e djathtë ose të majtë
 • Me metaBOX, zgjidhja inteligjente për transport dhe ruajtje

Të dhënat teknike

Karakteristikat

 • Lloji i paketimit të baterisëLion-jon
 • Tensioni i baterisë 12 V
 • Kapaciteti i paketës së baterisë2 x 2 Ah
 • Maks. madhësia e vidhës M14
 • Maks. shpejtësia pa ngarkesë 0 – 2500 rpm
 • Shkalla maksimale e ndikimit4000 bpm
 • Çift rrotullues maksimal140 Nm / 105 ft
 • Nivelet e shpejtësisë / çift rrotullues2
 • Mbajtës bitShtresë gjashtëkëndësh 1/4 “(6,35 mm)
 • Pesha (përfshirë paketën e baterisë) 1 kg / 2.2 lbs

Dridhje

 • Vidhja me ndikim19,9 m / s²
 • Pasiguria e matjes K2 m / s²

Emetimi i zhurmës

 • Niveli i presionit të tingullit 96 dB (A)
 • Niveli i fuqisë së zërit (LwA) 105 dB (A)
 • Pasiguria e matjes K5 dB (A)
Fusha e dorëzimit
 • Kapëse rripi dhe kutia e bitit
 • metaBOX 118
 • 2 paketa baterie Li-Power (12 V / 2.0 Ah)
 • Karikues SC 30

Njihuni me produktet tona METABO

Media Sociale INSTAGRAM

 

Videos: PISTOLETË DADICEKËSH SSD 12 BL

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “PISTOLETË DADICEKËSH SSD 12 BL”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
COMBO SET 2.1.16 18 V BL LIHD
COMBO SET 2.1.16 18 V BL LIHD
Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare
TRAPAN SBE 650
TRAPAN SBE 650
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ELEKTRIK DORE ULA 12 LED
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BAZAMENT PËR TRONKATRICE
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
TRAPAN SBEV 1000-2
TRAPAN SBEV 1300-2 S
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KAPËSE PNEUMATIKE DKNG 40/50
PISTOLETË DADICEKËSH SSD 12 BL
PISTOLETË DADICEKËSH SSD 12 BL
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart