Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

TRAPAN BEV 1300-2

L23,900

TRAPAN BEV 1300-2

Fuqia e vlerësuar e hyrjes: 1300 W
Stërvitja Ø çeliku: 16/10 mm // 5/8 / 3/8 ”
Druri i butë me stërvitje: 40/25 mm // 1 9/16 / 1 ”
Shpejtësia pa ngarkesë: 0 – 1100/0 – 3100 rpm
Çift rrotullues maksimal: 44/16 Nm // 390/142 në bs

SKU: 600574000 Tags: ,

L23,900

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

TRAPAN BEV 1300-2

TRAPAN BEV 1300-2

Fuqia e vlerësuar e hyrjes: 1300 W
Stërvitja Ø çeliku: 16/10 mm // 5/8 / 3/8 ”
Druri i butë me stërvitje: 40/25 mm // 1 9/16 / 1 ”
Shpejtësia pa ngarkesë: 0 – 1100/0 – 3100 rpm
Çift rrotullues maksimal: 44/16 Nm // 390/142 në bs

Përshkrim

 • Modaliteti i përzgjedhur “impuls” për heqjen e vidave kokëfortë dhe për shpimin e pikave në sipërfaqe të lëmuara
 • Strehim i fortë ingranazhi i hedhur me vdesin të fortë për shpërndarje dhe qëndrueshmëri optimale të nxehtësisë
 • Ura rrotulluese e furçave të karbonit për performancë maksimale edhe në funksionimin anti-akrepave të orës, p.sh. për heqjen e vidave kokëfortë
 • Elektronikë me valë të plotë Vario-Tacho-Constamatic (VTC) -Fala Wave për punë me materiale që kërkojnë shpejtësi të personalizuara, të cilat qëndrojnë konstante nën ngarkesë
 • Thumbwheel për zgjedhjen e shpejtësisë
 • Kutia e shpejtësisë me dy shpejtësi
 • Motori Metabo Marathon me mbrojtje nga pluhuri i patentuar për jetë të gjatë shërbimi
 • Tufë sigurie Metabo S-automatike: shkëputja mekanike e makinës për punë të sigurt duhet që stërvitja të ndalet papritur
 • Rotacioni përpara dhe i kundërt
 • Spindle me gropë gjashtëkëndore për copa kaçavidë për të punuar pa bllokim
 • Mbrojtja nga mbingarkesa: mbron motorin nga mbinxehja
 • Mbrojtja e rindezjes: parandalon fillimin e paqëllimtë pas ndërprerjes së furnizimit me energji elektrike
 • Dorezoni me sipërfaqe të rrëshqitjes së butë
 • Lidhës topi mbrojtës kabllor për lirinë optimale të lëvizjes kur punoni
 • Tregoni veshin për furçën e karbonit

Të dhënat teknike

Karakteristikat

 • Fuqia hyrëse e vlerësuar1300 W
 • Fuqia e daljes730 W
 • Stërvitje Ø çelik 16/10 mm // 5/8 / 3/8 “
 • Druri i butë shpues 40/25 mm // 1 9/16 / 1 “
 • Shpejtësia pa ngarkesë 0 – 1100/0 – 3100 rpm
 • Revolucionet me ngarkesë të vlerësuar1100 / 3100 rpm
 • Ingranazhe2
 • Çift rrotullues maksimal44 / 16 Nm // 390/142 in-lbs
 • Diametri i jakës 43 mm / 1 11/16 “
 • Kapaciteti i bllokimit 1.5 – 13 mm // 0.059 – 0.512 “
 • Spindle gisht me gropë gjashtëkëndor 6,35 mm / 1/4 “
 • Stërvitni fillin e gishtit1 / 2 “- 20 UNF
 • Pesha (pa kabllo rryme) 2.7 kg / 6 lbs
 • Gjatësia e kabllit 4 m / 13 ft

Dridhje

 • Shpimi në metal4,2 m / s²
 • Pasiguria e matjes K1.5 m / s²

Emetimi i zhurmës

 • Niveli i presionit të tingullit 84 dB (A)
 • Niveli i fuqisë së zërit (LwA) 95 dB (A)
 • Pasiguria e matjes K3 dB (A)
Fusha e dorëzimit
 • Chuck ingranuar
 • Çelësi i Chuck
 • Doreza anësore

Njihuni me produktet tona METABO

Media Sociale INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “TRAPAN BEV 1300-2”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PISTOLETË PËR FRYRJE GOMASH
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
TRAPAN SBEV 1100-2 S
TRAPAN SBEV 1300-2 S
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SET VIDIATOR 2.7.5 12 V BL
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SHARRË PORTATIVE TS 254
SHARRË PORTATIVE TS 254
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
VIDIATOR ME BATERI SB 18
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ELEKTROGUR WEV 17-125 INOX RT
ELEKTROGUR WEV 17-125 INOX RT
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart