Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

VIDIATOR SE 18 LTX 2500

L21,900

VIDIATOR SE 18 LTX 2500

Mbajtës bit: Pushim gjashtëkëndësh 1/4 “(6,35 mm)
Çift rrotullues maksimal – i butë: 9 Nm / 80 in-lbs
Shpejtësia pa ngarkesë: 0 – 2500 rpm

SKU: 620047840 Tags: ,

L21,900

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

VIDIATOR SE 18 LTX 2500

VIDIATOR SE 18 LTX 2500

Mbajtës bit: Pushim gjashtëkëndësh 1/4 “(6,35 mm)
Çift rrotullues maksimal – i butë: 9 Nm / 80 in-lbs
Shpejtësia pa ngarkesë: 0 – 2500 rpm

Përshkrim

 • Kaçavidë drywall me çift rrotullues të lartë për fiksimin e pllakave të gipsit dhe tabelave me fibra gipsi në kornizë druri dhe metali
 • Dizajn kompakt dhe i lehtë për funksionim komod me një dorë
 • Drejtimi i saktë i vidave në sajë të udhëzuesit të thellësisë së rregulluar mirë dhe tufës së thonjve me zhurmë të ulët
 • Udhëzuesi i thellësisë mund të hiqet plotësisht për inspektim gjatë operimit
 • Variospeed (V) Elektronikë për të punuar me shpejtësi të personalizuar për t’iu përshtatur materialeve të ndryshme të aplikimit
 • Dritë pune e integruar për të ndriçuar zonën e kontaktit
 • Lidhës i dobishëm i rripit, mund të rregullohet ose në anën e djathtë ose të majtë
 • Mund të kombinohet me të gjitha paketat e baterive 18V dhe karikuesit e markave CAS: www.cordless-alliance-system.com

Të dhënat teknike

Karakteristikat

 • Tensioni i baterisë18 V
 • Mbajtës bitShtresë gjashtëkëndësh 1/4 “(6,35 mm)
 • Çift rrotullues maksimal – i butë 9 Nm / 80 in bs
 • Shpejtësia pa ngarkesë 0 – 2500 rpm
 • Pesha (përfshirë paketën e baterisë) 1.4 kg / 3.1 l

Emetimi i zhurmës

 • Niveli i presionit të zërit 75 dB (A)
 • Niveli i fuqisë së zërit (LwA) 86 dB (A)
 • Pasiguria e matjes K3 dB (A)
Fusha e dorëzimit
 • Udhëzues për thellësinë
 • Grep rripi
 • Rasti MetaLoc
 • Rasti MetaLoc
 • pa paketim baterie, pa ngarkues
 • Mbajtëse magnetike magnetike 1/4 “(6,35 mm)
 • Bit kaçavidë Phillips, madhësia 2/25 mm

Njihuni me produktet tona METABO

Media Sociale INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “VIDIATOR SE 18 LTX 2500”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ELEKTROPOMPË ZHYTËSE SP 24-46 SG
ELEKTROPOMPË ZHYTËSE SP 24-46 SG
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
TRAPAN KËNDOR WBE 700
TRAPAN KËNDOR WBE 700
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
POMPË PRESIONI HWW 3500/25
POMPË PRESIONI HWW 3500/25
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
VIDIATOR ME BATERI BS-18-L-BL
VIDIATOR ME BATERI BS-18-L-BL
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Çanta me vegla (E MADHE)
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
POMPË PRESIONI HWW 9000/100 G
POMPË PRESIONI
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart